Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzerség azért elutasítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzerség azért elutasítani egy nőt mert jóval jobban néz ki nálad? Ti utasítottatok már vissza azért nőt mert túl jó nő volt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ennek így sok értelme nincs.
2021. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Én igen. De nem a kinézete miatt, hanem a jó csajok nagy része bulizós-utazós-rengeteg pasi ismerőssel. Alig tud megülni otthon. Engem egy ilyen nő 1 héten belül kikészítene, én a nyugalmat szerettem és kerestem már 20 évesen is. 31f
2021. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ja és amúgy a mai napig tartom magam ahhoz, hogy bulizós csajjal nem ismerkedem. Tehát ahogy ez kiderül ismerkedés elején, onnantól részemről csak formalitás a randi, többet nem fogom keresni.
2021. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem tartom lúzerségnek, mindenkinek vannak preferenciái, ez is ilyen.
2021. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Átlag napi hússzor. Bomlanak a kopasz fejem és aputestem után. Ah... Bolond világ...
2021. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
önbecsüléshiányod van, nem vagy lúzer. Pszichológus tud segíteni.
2021. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
nem, sztem egyenes dolog az h nem húzod egyikőtök idejét sem.
2021. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

A szituáció valószínűsége elég kicsi, de vagyok annyira gyarló, hogy nem - annak ellenére sem, hogy pontosan tudom, hogy egyrészt nem fog sokáig tartani, másrészt az egész világ ellene lesz, harmadrészt csak simán szerencsém volt amit nem is érdemeltem meg. De hát legalább egyszer átélek egy olyan dolgot amit amúgy nem élhetnék át, szóval emiatt a lelki torzulás miatt belemennék. Még úgy is, hogy a legtöbb elvem ellene van, de olyan szinten nem hiszek már semmiben, hogy egyszerűen fáradtnak érzem magam bármihez is.


Meg az is fix, hogy végigtapogatnám. Igen, tudom ez undorító, ezért verés jár és örök pokol. De ez túl régi vágyakozásom ahhoz, hogy eltudjam felejteni. Próbáltam, de nem sikerült. A szerelemről, mint olyan már sikerült lemondani, a kapcsolatokról és a szexualitásról már régebben is, de ez még valahogy megmaradt. És nap mint nap szembesülök vele, hogy meg is fog maradni, kivéve ha örökké bezárkózhatok a lakásomba.

2021. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem, ekkora h..lye azért nem vagyok.

Ha ő nem tart magához kellően jó férfinak, majd a tudomásomra hozza. Nekem ez volt az elvem.

2021. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A kettes nem ír hülyeséget.

Szinte biztos, hogy idővel csak a probléma lesz.

2021. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!