Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzerség azért elutasítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzerség azért elutasítani egy nőt mert jóval jobban néz ki nálad? Ti utasítottatok már vissza azért nőt mert túl jó nő volt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen veszély nem fenyeget :D
2021. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom elképzelni a szitut. Bejössz a nőnek, te meg elutasítod csak mert jobb kategóriának tartod magadnál?
2021. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt ilyen. Nagyon jó csaj, külsőre tényleg nagyon durva, nagy mellek, szőke hosszú haj, szép arc, szép szemek. De a csaj egy ótvar nagy rißanc és ez köztudott is. Inkább nem akartam tőle semmit, havonta váltogatja a pasijait, valahogy nekem az nem vonzó, hogy én legyek a 100000. "szerencsés" aki "felpróbálhatja".
2021. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem
2021. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az inkább balf@szság...
2021. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy lúzerség. Eszméletlen mértékű balgaságra utal.
2021. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!