Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, légyszi felsoroltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, légyszi felsoroltok okokat miért utasítottátok vissza eddig az udvarlóitokat?

Figyelt kérdés

Mi az ami zavart benne, stb.

Az incelek lepontozásával ne törődjetek légyszi, szeretnék egy tiszta képet kapni.



2022. aug. 7. 18:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
78%

Hányok a Romana füzeteken szocializálódott, ál-romantikus figuráktól, akik látnak rólam három darab képet a neten, aztán hopp, rám írnak,ez ma a huszadik, hátha bejön alapon. Ilyenekkel majdnem heti szinten többször szembesülök, válaszra sem méltatom őket. Van, hogy végig sem olvasom az ömlengős katyvaszt, amit küldenek a Művész Urak.

Undorodom a hazug, kétszínű pasasoktól továbbá,illetve az alkoholista, drogos, munkakerülő á-intellektuális életművészektől, akik a legyet is csak azért hagyták ki, mert nem volt náluk puska...

Fáraszt egyébként az emberek kilencven százaléka. Aminek nyomós oka van.

Bőven elég nekem a Szerelmem.

2022. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Direkt rákérdeztem hogy mint nővel ismerkedni akar, vagy barátkozni.

Erre esküdött hogy csak barátkozni/haverkodni akar. Néhány nappal később már írogatja hogy áll a farka meg menjek át hozzá.

Élőben persze köszönni se tudott. Ha meglát azóta is átmegy az út másik oldalára. (Falusi viszonylat.)


Szánalmas, már konkrétan sajnálom a pasit. Nem tudom hogy lett ilyen, de esküszöm lehangoló.

2022. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Akik hirtelen eszembe jutottak:

-Nem vagyok büszke rá, de mert nagyon csúnya volt. Alacsony, betegsen sovány, szinte torz arcú (kis mélyen ülő szemek, nagyon nagy krumpli orr.) Mellé gomba frizura.

-Rendszeressen csúnyán beszélt az anyukájával (aki amúgy egy valóban nagyon egyszerű, de a végletekig jóindulatú nő) mellette önállótlan és beképzelt volt.

-Alacsony és kövér volt, szóval szintén felszínes okok miatt.

-Pár randi után kiderült, hogy totál nem illik össze a személyiségünk. Egyszerűen mert nem. Helyes, aranyos, kedves srác volt, de valahogy más volt az érdeklődési köre, más társaságokban mozogtunk.

-Buta volt mint a tök, utána meg még azt pletykálta, hogy ő utasított el engem.

-Külföldi volt, a szex király volt vele, de én soha nem akartam külföldön élni, ő meg itt.

Szóval ilyesmik miatt. Igen, sokszor pusztán a külső miatt. Nem vagyok amúgy válogatós külsőre, sokkal több férfi bejön nekem mint egy átlag nőnek (látom mikor közösen tinderezünk a barátnőimmel). De azért nem mindenki. Aki nem, azzal meg sem próbálom. De szerintem ezzel mindenki így van.

2022. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan eset volt eddig, amikor számomra normális udvarlót visszautasítottam, akkor az volt a visszautasítás oka, hogy baromira nem volt bennünk semmi közös... kb. egy közös hobbink volt, de az is olyan szinten volt nála, hogy "hát megyek, ha a kollégák elcibálnak"... azonkívül semmi... se közös ízlés, se közös érdeklődési kör, semmi.


A többi meg ez a drogos / alkesz / nagypapám korú / bunkó / igénytelen / szakadt / büdös / gyanús külföldi és ezeknek a kombinációja volt. Ja meg aki annyira komolytalan, hogy egy ilyen gyk-s kommentemre, hogy szeretek blúzt hordani, már a barátnőjeként vizionál engem, úgy, hogy semmi egyebet nem tud rólam.

2022. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
63%

Azért ez kicsit érdekes: a 11-es leírta a saját tapasztalatát, hogy többen is azt mondták neki, nem elég jóképű. Le lett pontozva.

Utána a 12-es megírta szintén a saját tapasztalatát, hogy neki csak a nagyon jóképű pasik tetszenek.

Lényegében ugyanazt írták le, csak ellenkező előjellel. Akár még egymásról is írhatták volna. Egyik mégis le lett pontozva, a másik meg fel. Ne mondja már senki, hogy ez nem kettős mérce.


Sajnos én is hajlamos vagyok néha azt hinni, hogy sok (de nem minden) esetben a férfi válaszokat lepontozzák, a nőieket meg fel. Mint ahogy ezt sokan hangoztatják is ezen az oldalon.


Amúgy sem értem, mire jó ez az eszetlen lepontozgatás folyton. Ha valaki leírja a saját tapasztalatát, azt miért kell lepontozni? Más, ha valakinek a VÉLEMÉNYE nem tetszik, és nem találják hasznosnak, de ha a másik leírja, hogy vele mi történt az életében, őt minek ilyen eszetlenül lepontozgatni?? Tényleg nem értem, miért nem lehet legalább ennyivel megtisztelni a másik embert.

2022. szept. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
25: talán mert a kérdés nőknek szól, ha a nő azt állítja hogy neki csak a jóképűek jönnek be, azzal a kérdésre válaszol, ha pedig egy férfi írja a saját tapasztalatát arról nem lett kérdezve.
2022. szept. 6. 01:41
 27/28 anonim ***** válasza:

Rendben, elfogadom ezt az érvet.

Csak sajnos messze nem egyedi esetről van szó. Nézd meg ezt a kérdést (link alul), itt is le vannak pontozva azok a válaszok, ha férfiként például valaki leírja, hogy miért utasított vissza nőt: pl. vagdosta magát a csaj és nem is jött be neki külsőre (9. válasz). Az 1-es, 13-as, 15-ös válasz is le lett pontozva 50% köré vagy az bőven 50% alá, miközben leírták őszintén, hogy mi okból utasítottak vissza nőket. Ezen felül a gépemre is lementettem 20-25 ilyen példát. Sajnos működik a kettős mérce az oldalon, kár szépíteni. Ha nem így lenne, nem tennék szóvá ilyen sokan. Mondom ezt 4,5 pipás válaszolóként, nem 1-2 pipásként.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. szept. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én egy jóképű, magas 184 centi, sportos fővárosi, saját lakással és munkával rendelkező srác vagyok ( 37 éves ). Találkoztam egy 32 éves nővel.


Találkozó jól telt, szimpatikusak voltunk egymásnak, a 2. randi is szóba került hogy mit csinálna szívesen.


2 nap múlva felhívott: ez amúgy nagyon korrekt teszem hozzá.

Leírta előtte miért nem szeretné "folytatni" ( vagyis elkezdeni hiszen 1. randi még semmi ), az ok ez volt:

- túlságosan különbözünk..


Elfogadtam egy szót se szóltam, elköszöntem tőle mikor ő is tőlem, nem győzködtem, nem szitkozódtam.


De elgondolkodtam. Tényleg 1 randi után ezt így le tudta szűrni? Na mindegy, a nők BÁRMILYEN indokkal képesek elutasítani egy pasit. Elég szomorú de ez van.


37F incel

2023. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!