Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, légyszi felsoroltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, légyszi felsoroltok okokat miért utasítottátok vissza eddig az udvarlóitokat?

Figyelt kérdés

Mi az ami zavart benne, stb.

Az incelek lepontozásával ne törődjetek légyszi, szeretnék egy tiszta képet kapni.



2022. aug. 7. 18:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%

Férfiként írhatok?

- Az esetek túlnyomó többségében annyi volt az ok, hogy nem jött be a kinézetem. Többen is voltak, akik nyíltan kimondták, hogy a személyiségem nagyon megfogta őket, akarnának is tőlem többet, de nem nézek ki elég jól, csak átlagosan.

- Nem volt autóm.

- Nem voltam elég magas.

2022. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
#9! De ez nem lehet leírni. Nekem nem tetszik. Nekem mondjuk csak a nagyon jóképű pasik tetszenek, tehát nem kell ahhoz krumpliorr vagy szeplő, vagy bármi. Simán csak nem nagyon jóképű(számomra.)
2022. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Két fő szempont:


1. SZÁMOMRA, az én saját, különbejáratú fogalmaim szerint nem vonzó,


2. nincs semmi kapcsolódási pont kettőnk között.

2022. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%

Szexuális vonzalom hiánya.

Nem vagyunk egzisztenciálisan egy szinten.

Túl messze lakik.

Sokkal alacsonyabb, mint én.

Dohányzik.

Túl idős.

Felesége van.

3 gyereke van.

Szerencsejátékozik.

Túl sokat iszik.

EQ nulla.


Ilyenek vagy ezek keveréke.

2022. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

- Nem érdekeltem.

- Nem lehetett vele normálisan beszélni, mert mindenáron csak a szexről akart dumálni.

2022. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Nekem 3 dolog fontos elsőkörben: intelligencia, őszinteség, humor.

Az esetek nagyon nagy részében az első kettőn buknak meg nálam.


Az önelégült, flegma férfiaktól is falnak megyek.

Vagy a másik véglet a tutyi-mutyi,papucs férfiak csoportja.

Vagy ha azt érzem, hogy görcsösen akar maga mellé valakit, mert egyedül nem érzi jól magát. Aki meg magával nem tud kettesben megmaradni...


Csak külső miatt nem is tudom, hogy utasítottam-e már vissza valakit. Persze olyan volt, hogy nem találtam vonzónak, de mindig volt/van egy személyiségbeli dolog is a háttérben, ami miatt nemet mondok.

2022. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
95%

Unalmas, sótlan közgazdász pasi a munkahelyemen

Hozzám képest túl fiatal srác (szintén munkahely)

Apám lehetne (családi barát)

2022. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
24%

Hú. Érdekes látni az oldalon lévő valóságtagadást. Pont úgy jelen van az inceleknél, mint az itteni nők 99%-nál. Leírtam férfiként, hogy miért utasítottak vissza és mivel nem tetszett nektek a válasz, amiben nem túlidealizált belső értékekről szóló szövegeket írtam, le is pontoztátok.

Durva, hogy mennyire jobbnak akarjátok magatokat látni, mint amilyenek vagytok. Még ebben is az incelekre hasonlítotok.

(És maximális tiszteletem annak a néhány női válaszolónak, akiknek rendben van az önismeret és mertek őszinte, reális válaszokat írni.)

2022. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
95%

- életkor (idős és fiatal egyaránt)

- túlzott előítéletesség/rasszizmus

- öltözködés

- erőszakoskodás (nálam a comb-, mellsimogatás első randin sem ok, de nem értette meg)

- amikor egyáltalán nem érti a nemet, vagy direkt hülyének tetteti magát

2022. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
Sokáig azt hittem komolyak a szándékai. Nem így volt.
2022. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!