Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elengedni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni azt ami sosem volt igazán az enyém?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapon át beszélgettem valakivel, de nem lett belőle sem randi, se semmi komolyabb. Mivel látásból ismerjük egymást meg 1-2x már beszéltünk is élőben így elkezdtünk üzeneteket váltani egymással, ez ment egy ideig, úgy is volt találkozunk, de nem lett belőle semmi, én pedig nem tudom őt elengedni. Van bennem egy olyan érzés, hogy ez még nem lett lezárva (pedig le lett, mivel nem ír nekem vissza) de nem tudok túljutni ezen a helyzeten, bárhogyan próbálok. Vajon mitől van ez?
júl. 21. 21:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9.-es! Miért szeretnéd őt elengedni? Nincs már dolga veled? Vagy te is hasonló cipőben jártál mint én?
júl. 22. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!