Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Negyven pluszos hölgyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyven pluszos hölgyek! Titeket zavarna, hogyha egy tíz évvel fiatalabb pasi udvarolna nektek? Harminc pluszos férfiak! Felülírná-e a szerelmetek, hogy ebben az esetben talán nem lesz gyermeketek (arra gondolok, hogy a nő talán már nem szeretne)?

Figyelt kérdés

júl. 20. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavarna. De nem hiszem, hogy hosszú távon működne a dolog. N
júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Zavarna, mert +-7 évben húztam meg a határaimat 40+-os nőként. No meg én már nem szeretnék több gyereket, miután van már 2. Nem szeretném egy 30+-ostól elvenni ezt a lehetőséget, hogy egyszercsak beütne nála a "mégis akarok saját gyereket kor", miközben én már 50+-os leszek.
júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom hogy esélytelen.
júl. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Meggondolandó.

Emberileg okés, lehetünk egy szinten, de a gyerek kérdés nagyon fontos. Ki tudja, melyikünk milyen irányba változik e téren.

júl. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy zavarna, sokkal jobb egy 30-as férfi, mint egy 40-es.
júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyum 50 éves, a párja most lett 40. A srác sosem akart gyereket, teljesen jól megvannak már 4 éve.
júl. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
#6 Gratulálok nekik!
júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Zavarna, jobban tetszene egy huszonéves.
júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nme zavarja őket, egy 40+-os nő akár egy 14 évessel is járni kezd ma már, tegnap láttam Bp.-n egy ilyen abszurd párost.
júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne párom és úgy alakult volna esélyt adtam volna de a gyerek teljességgel kizárva.
júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!