Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem azt mondja ő is, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem azt mondja ő is, de a tettei mást mutatnak, szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem, ki is mutatom, nem élünk együtt 2 éve járunk. Sok minden történt már, ma bajba kerültem - defektet kaptam - hívtam nem vette fel, vártam 15 percet hívtam mást aki segített, 4 nem fogadott hívás, írtam neki láttam elérhető, kb 1 óra múlva hívott, kérdeztem miért nem vette fel? Kinn volt nem vette észre . De folyamat ilyenek történnek, sokszor felhozza a hibáimat, szerintem nem szeret, csak szakítani se mer, én szívből szeretem de azt gondolom akkor majd nekem lesz bátorságom szakítani helyette (28N)

tegnap 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha szívből szereted, akkor nem fogsz vele szakítani.


Egyszer volt egy barátnőm, aki azt mondta, hogy ő azért szerette az exét, mert nem lehetett mindig az övé, ez tetszett neki benne.

Lehet, valahol te is így vagy, tetszik benne, hogy ez a srác elérhetetlen.

tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne?
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én mióta megismertem szerelmes vagyok, kedves volt és törődő, mindig figyelt rám, az utóbbi 1 évben 1x akart szakítani, de aztán mégis együtt maradtunk de azóta érzem már nem olyan mint régen. Azt mondja a rózsaszín köd elmúlik, már máshogy szeret de én abban a ködben vagyok és hiányzik a tekintete, emlékszem hogy nézett rám..már nem néz úgy, nem csókol úgy..biztos elmúlt nála minden.
tegnap 22:55
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
Bizony elmúlt nála minden. A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak.
tegnap 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy bomlanak.
ma 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!