Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretjük egymást,de minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást,de minden arra mutat,hogy mi nem jöhetünk össze.Hogyan lehet elfelejteni,ha megszakad a szív?

Figyelt kérdés

Hazudott egy-ket nagyobb dologba,amit én megbocsatottam neki de már nem tudnék benne bízni.Teljesen másik városban lakik és vannak gyerekei is,mindegyik más anyától (ez egy kicsit negijeszt)

Szeretem,meg ő azt mondja ő is engem,de félek belekezdeni így,a megerzeseim azt mondják hogy semmi értelme,és ha végig gondolom hogy együtt vagyunk tudom hogy nem működne hosszútávon,mégis hiányzik.Egy hete már nem láttam,kicsit meg is haragudtam rá pár dolog miatt.Megmondtam neki hogy hagyjuk egymást,azóta párszor írt/keresett,de már három napja semmit nem tudok róla.Azt mondta hogy jobb lesz az úgy ha ő haza megy(ugyanis itt dolgozik,ahol én lakom ugy ismertem meg)

Szerelmes vagyok belé de nem értem hogy,egyszerűen egy pillanat alatt már megtörtént amikor először megláttam,és azóta nem tudom őt kiverni a fejemből,és sokaktol megkapom hogy hülye vagyok,jobbat erdemlek stb,de én nem tudom őt elfelejteni 25/L


tegnap 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hazudott egy-ket nagyobb dologba,amit én megbocsatottam neki de már nem tudnék benne bízni."

Ezzel sajnos tényleg vége.

tegnap 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az érzéssel mit tudok csinálni?hirtelen annyira magányos lettem,és érzem hogy teljesen összetört a dolog
tegnap 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az idő majd elfeledteti veled, más meg úgysem használ igazán sajnos. Nyugtasd magad azzal, hogy jövőre ilyenkor már csak egy réges rég elfeledett emlék lesz az egész.

Esetleg foglald el magad jobban, mozdulj ki, legyél többet a barátaiddal/családoddal.

tegnap 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Probaljarok meg koltozzetek ossze.
tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 most hogy ezt írtad azt látom, hogy csak a magány beszél belőled. Épp nincs más, ezért sóvárogsz valaki után. Keress mást.
tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!