Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizonytalanság a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalanság a párkapcsolat kezdetén? Éreztetek hasonlót, vagy ennek semmi értelme?

Figyelt kérdés

Történetesen 3 hónapja ismerkedtünk meg, majd 1 hónap elteltével történt meg a csók, és a szex. Szép lassan egymásba szerettünk, minden tökéletes, a szexről nem is beszélve. Összejöttünk, viszont azt mondta, hogy bizonytalan magával kapcsolatban. Mármint nagyon is szeretne velem együtt lenni, és tényleg szeret, viszont fél attól, hogy később esetleg megbántana, és attól, hogy a jövőben esetleg meggondolná magát. Szerintetek van értelme emiatt bizonytalannak lennie, vagy ez csak ilyen “most szeretnélek, de később lehet inkább nem fogsz kelleni” duma? Nem tudom ezt hova tenni

Én F/25, ő L/21



júl. 6. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Várni kell valamennyit, max 1 évet, ha nem változik, akkor menjen máshoz szerintem.
júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen bizonytalan voltam! Arra már nem emlékszem, hogy miket mondtam. Az első 5 hónap volt ilyen furcsa. Röviddel azután összeköltöztünk, ennek már bő egy évtizede. ;)

Senki sem ismeri a jövőt. Próbáljátok meg együtt. Ha nem megy, úgyis rájöttök, addig meg legalább gyakoroltok és jól érzitek magatokat.

júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ismeri eléggé magát, nincsen valami sok önismerete és senki nem tanította meg, hogy hogyan és mikor érdemes kommunikálni a belső vívódásokról. Mármint, ez a kapcsolat eleje, erről szól a kapcsolat eleje, hogy még ismerkedtek. Mégis miért kellene biztosnak lennie? Ha teljesen biztos is lenne benned, az se jelentene semmit, mármint, még nem ismeritek egymást, bármikor megváltozhat ez a "biztos vagyok benne" érzés... ez nem garancia. Szóval, szerintem nem kell rögtön a másik ember pofájába vágni minden belső vívódásunkat, hanem ismerkedni, figyelni, hogy hogy viselkedik két ember egymással. Csak ő ezt nem egészen tudja... Ha nem érzed magad jól, érts: nem arra mennek a dolgok közösen, ami neked jó érzéseket ad, illetve pár hónap múlva is ugyan ezt ismételgetni, üljetek le és beszéljetek erről, hogy kiben mi a szitu...
júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!