Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nő gyereket szeretne, te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő gyereket szeretne, te is szeretnéd, de ez a körülmény?.....

Figyelt kérdés

Meg ismerkedtem egy lánnyal. Sokkal fiatalabb mint én. Nem mondom nagyon öregnek magam 47 évesen mert fiatal koromtól edzem, a munka se koptatott el nagyon.

Viszont hiába vagyok egy magas izmos jópasi, sőt még hajam is van, de na. Öreg vagyok. Elkezdtem őszülni is. 10 év sincs vissza és kezdődik a leépülés,akárhogy is edzem.

Ez a lány pedig kedves, édes és gyönyörű, már itt él velünk. És nem csak engem szeret, de a kislányomat is, aki megosztott felügyeletben velem él. A családjának sincs kifogása a kapcsolatunk ellen,annak ellenére hogy ő 21 éves én meg ugye 47.

És tegnap miután együtt voltunk, azt mondta, hogy lehetnénk máshogy is. Lehetnénk család és ő lehetne anya.

Én is gondolkodtam már ezen, mert apává válni életem legnagyobb kalandja. Minden mást felülíró élmény nekem.

Viszont kifutottam az időből úgy érzem. Hiába érzem magam testileg 25-28 évesnek és a tükör is ezt mutatja, de a tény nem ez.

A dilemmám, hogy 10-15 év múlva én már látványosan idős leszek. Sok ismerősömön láttam hogy 50 felett drasztikus és gyors a leépülés. Ő viszont akkor lesz a nőiessége csúcsán.


Éljek a mának, legyünk család, ő anya én apa és lesz ami lesz?

Vagy együtt vagyunk pár évig, aztán ő szerintem úgyis elmenne magától.


júl. 3. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vállalnék be még egy gyermeket ilyen korban mint te vagy se vele, se mással.
júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha ez segít: Anyukám óvodában dolgozik és nem egy olyan szülőpáros hozza be a gyermekét ahol az anyuka 35, apuka 60 körüli.

Nem ismerjük a barátnődet. Csak te tudhatod, hogy valóban már ennyi idősen elég érett ahhoz, hogy anya legyen és hogy kitartana-e melletted.

júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Erre mondják azt, hogy a nagy korkülönbség előbb utóbb kidugja a fejét és bizonytalanságot okoz. Egyébként 4-5 év után mennék bele a babaprojektbe és csak összeköltözés után, de inkább házasság után. Előbb semmiképp sem.
júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Legbelül te is érzed, hogy ennek előbb-utóbb vége lesz. A hatalmas korkülönbség miatt nem működhet hosszútávon, ezért hatalmas felelőtlenség volna közös gyereket vállalnotok. Nagyon jól és reálisan látod a dolgokat, lehet fiatalos vagy külsőre, de a korodnak megfelelően gondolkozol. Lehet még sok szép pillanatotok együtt, de azért szerintem kezdd el elengedni őt valamilyen szinten, mert egyszer úgy is el kell búcsúzni egymástól.
júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen korkülönbséggel én nem vállalnék. A váltott felügyeleten lévő kislányodnak sem tenne jót, mert utána tuti kibukna belőle, hogy csak a közös gyereketeknel akar.
júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ezen kívül engem dühít, hogy őt a munkahelyén alázták.

Ezerszer elmondtam neki, hogy jól élünk, nem kell dolgoznia. Legyen itthon. Erre hogy ő nem lesz suggarbaby és dolgozni fog.... Én mindenben támogatom őt, ebben is...de ő nem ismeri a valóságot... Hogy alkalmazottnak lenni 1 szopatás ebben az országban. Ha pedig vki provokálja a munkahelyén nekem szóljon. Oda megyek pofánverek mindenkit aki ott van és utána merjék alázni az alkalmazottakat.

Egy ilyen eset után kiemeltem ebből a dzsuvából. Berakram egy a tulajdonomban lévő vállalkozásba.

Neki nem mondtam el hogy az egyém minden. De az alkalmazottaknak elmondtam hogy ne szopassátok, ez a csaj fontos nekem. Ha beleálltok végetek van. És itt jól érzi magát fontosnak érzi magát. Ez pedig engem boldogá tesz és őt is.

júl. 3. 18:15
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Reálisan látod a helyzetet, de a helyedben 47 évesen nem is jöttem volna össze egy 21 évessel, pont ezért. Mindkét oldalt abszolut megértem, te nem akarsz már apává válni ebben a korban, ő pedig anya szeretne lenni. Szóval, jól gondold át, mit szeretnél, aztán őszintén beszéljétek át a jövőbeli terveket.
júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7.

De igenis.

Én szeretnék még apa lenni.

Pont ez a dilemma.

Hogy ezért a vágyamért feláldozható e,és örökre magamhoz köthető e egy ilyen jószívű kedves fiatal csaj?

júl. 3. 18:34
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásként írom, esküszöm, félre ne érts, de láttam-hallottam már sok sztorit. Az jutott eszembe, beszéltetek-e valaha is arról, akar-e a párod gyereket? Mert ha csakúgy hirtelen előállt ezzel, nem lehet, hogy "meg akar fogni" a gyerekkel? Tényleg nem áll szándékomban rosszat feltételezni a lányról, de ez a hirtelen jött ötlet? Legyünk őszinték az ilyen korú nők többségét kirázza a hideg a gyermekvállalás puszta gondolatától is! Vannak kivételek, de nagyon ritkák!
júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

#8:

Attól hogy szülni fog tőled egy gyereket azért még nem lesz "örökre hozzád köthető". Igen a gyerek egy közös pont lesz, de a nőt nem tudod magadhoz kötni. Az esetek nagyobb százalékában a fiatalabb fél később, évek múlva ki szokott lépni a kapcsolatból/házasságból a generációs különbségekből adódó problémák miatt (amiket most még nem érzékeltek).

A gyerek egy közös pont lesz, de attól még lehet hogy pár év múlva ti már nem lesztek egy pár. És majd egy másik pasassal közösen "neveli" a közös gyereketeket. Ha ezt belekalkulálod és nem zavar, csak akkor vállalj gyereket egy ennyire fiatal nőtől.

júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!