Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem szeretek 0-24 együtt lenni a párommal?

Figyelt kérdés

20 éves lányként mennyire normális az, hogy az általánosnál több magányra van szükségem?

Alapvetően a barátaimmal is ezt érzem, hogy nem bírok velük 3 napnál többet egy huzamban lenni.

A szüleim és a testvérem kivétel, bár lehet azért, mert hozzászoktam, hogy együtt élünk és ugye ilyenkor nem kell mindig egymással beszélgetni, foglalkozhatok a dolgaimmal úgy is, hogy mégis ott vannak körülöttem.

De ha van egy párom, akkor bár változó, van akivel egy hetet képes vagyok úgy együtt lenni, hogy nagyon jól érzem magam, de volt olyan akivel egy éjszaka is sok volt.

Úgy gondolom, ez normális, mindenkinek megvan a saját élete, társasága, elfoglaltsága ilyen fiatalon. Valamint (jó esetben:)) úgyis éveket fogok tölteni valakivel, nem kell már most elkezdeni. Nyilván érdemes kísérletezni, hogy mennyire vagyunk kompatibilisak, de nem kell túlzásba esni. Nem érzem jól magam olyan kapcsolatban ahol a másik folyamatosan velem akar lenni, megfojt úgy érzem.

De közben kicsit aggaszt hogy mi van ha sosem fogok tudni hozzászokni ahhoz hogy együtt éljek valakivel?

Ti mit gondoltok?



jún. 28. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes leszel akkor szerintem el fogod viselni hidd el :-)
jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pasik akikkel feltöltő a napi 24 is, es vannak akik mellett meg kell a levegő is..
jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel az egésszel ne foglalkozz. Ha neked ez így jó akkor legyél így. Nem kell foglalkozni azzal, hoghy ki szerint mi a jó.
jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően introvertált vagyok, szóval nekem az az alap hogy nem igénylem 0-24ben a vőlegényem társaságát. Szerencsére ő se. Ezekről a dolgokról lehet beszélni.
jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, az emberek többsége amúgy is alvással és munkával tölti a napja nagy részét, ha akarna se tudna a párjával lenni 0-24, szóval ettől nem kell tartanod.
jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális
jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, aki mást mond, az hazudik.
tegnap 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!