Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor nem vagyok vele együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nem vagyok vele együtt azon gondolkodom,hogy vajon tényleg szeretem-e? Ez normális?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és távkapcsolatban élek egy fantasztikus férfival,amikor együtt vagyunk jól érzem magam minden működik köztünk a kémia is nagyon,viszont amikor jön a búcsú és csak telefonon tartjuk a kapcsolatot hamar elmúlik a varázs és nemtudom,hogy szeretem e egyáltalán.Mièrt van ez?

2022. jún. 4. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én is ugyan így vagyok mint te, mikor együtt vagyunk akkor jó minden, viszont ahogy el jövök tőle akkor konkrétan azt se bánnám ha egész nap nem beszélnénk. Ha gondolod beszélhetünk üzibe itt erről. 24F
2022. jún. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Mert nem szereted. Jó vele a szex, ami nyilván nem hat rád, ha nincs ott.
2022. jún. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nekem is van néha ilyen, nálam pszichológus ROCD-t diagnosztizált. Olvass utána, lehet, hogy nálad is erről van szó.


Nekem a stressz váltja ki, ha valami miatt aggodok az életemben, akkor így hat ki a kapcsolatomra.

2022. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 hogy tudjátok ezt az ROCD-t kezelni? Azt hiszem nekem is van.
2022. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem igen foglalkoznak vele külön, az a baj.

Én leginkább úgy, hogy tudatos vagyok, a paromnak mindig szólok, hogy éppen mikor mit érzek.

Eleinte nehéz volt, amikor több stressz forrás volt az életemben, de ahogy a stressz megszűnt/megtanultam jobban kezelni es pihenni, ahogy érzem, hogy szükségem van rá, egyre kevésbé fordult elő. Általában havonta egy hétig éreztem azt, hogy nem tudom, szerelmes vagyok e. Vagyis tudtam, hogy az vagyok, de ez a mostani már egy felnőtt kapcsolat a többihez képest,ahol nekem a szerelem mindig a pillangos érzés volt. A mostani paromnal viszont ezt egyáltalán nem éreztem. Emiatt gondoltam, és kezdtem el aggódni azon, hogy mi van, ha nem vagyok szerelmes. Azóta rájöttem, hogy a pillangos érzést a megfelelési kényszer és a stressz váltotta ki bennem és csak azokkal éreztem, akikkel nem volt jó a kapcsolat.így tudatosítottam magamban, hogy a mostani párom az igaz szerelmem.☺️


23N

2022. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!