Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hulyul meg evente valaki aztan ujra normalis lesz?

Figyelt kérdés
Kb. evente egyszer biztos elojon egy konfliktus kozben a baratomnal, hogy lehet jobb lenne, ha nem lennenk egyutt, mert o nem tud foglakozni massal, jol erzi magat egyedul, hogy nem kell figyelnie masra. Aztan eltelik par nap es mintha soha nem mondta volna ezt. Egyebkent ezt rajta soha nem lehet latni, maximalisan jo a kapcsolatunk, csajozas sem kerulhetne szoba. Ez jelentheti azt, hogy o egy bizonytalan ember magaval szemben is? Egyutt elunk, de sok szabadidonk is van kulon, nem vagyunk egymasra fuggve, ezert sem ertem neha. Vagy mas lehet mogotte, amit nem vall be?
2022. máj. 30. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Feltehetően bizonytalan ember, talán neked is meg akar felelni, és nem érzi magát elég jónak.


De ami aggasztóbb, hogy ha el tudna engedni téged, talán nem is ragaszkodik annyira, mint mutatja.

2022. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Szabadabb természetű. Gondolom néha bele erőlteted dolgokba amihez pont akkor nem lenne kedve. Az évi 1 veszekedés nem sok.
2022. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de ha csak mondja es nem tesz semmit, akkor pont azert ragaszkodik, mert nem tudna elmenni? vagy kivancsi hogy kitartok-e mellette?


szabadabb termeszet az igaz, de nem eroltetek ra tenyleg semmit, en is ilyen vagyok. mondjuk o altalaban jobban el van havazva mint en, nincs magara annyi ideje, mint szeretne

2022. máj. 30. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Miért nem kérdezed őt? Nyilván nem az ilyen kijelentések feszültségében, hanem pár héttel utána. Borítékolhatóan nem lesz válasza, mert csak.

Én ebben semmi bizonytalanságot nem látok, egy veszekedés hevében ennyit mondani nem jelent semmit, valószínűleg épp akkor telt be nála a pohár, és van elég baja, és éppen ez nem hiányzott neki.

2022. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez igaz, ha utana rakerdezek mar nem azt gondolja
2022. máj. 30. 15:36
 6/8 anonim ***** válasza:

beszéljetek mindenképp,


én hamar felkapom a vizet, és nem azt adtam a lánynak amit kellett volna :/


beszéljétek meg, ha jó együtt, csak elkell viselni egymás hülyeségeit :D

találhattok mindketten mást, de minden embernek más hibája van :)

2022. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem akkor van ilyen érzésem, amikor van egy stresszesebb vagy zsúfoltabb idoszakom. Akkor úgy érzem, hogy ha mindennel megvagyok és a párommal is “foglalkoztam”, akkor magamra nem marad idő.

Szerintem ez még normális.

2022. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Baszki! Nincs ám olyan, hogy mindig minden fasza, főleg ha mindig együtt vagytok. 100szor működik, 101.-szerre katasztrófa. Ez mindenkinél így van.
2022. máj. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!