Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha így viselkedik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

A párom azt mondja szeret, de fejben hibás vagyok. Ő így is elfogad engem, de viselkedjek vele szépen, és ne veszekedjek vele sose. Én próbálok vele nem összeveszni, de sokszor nem megy. Megbeszélünk valamit, de ő mindig változtat rajta valamit.

Sokszor kérdeztem tőle valamit, amire én úgy éreztem nem válaszolt őszintén, mert mindig mást mond ugyanarra a kérdésre. Ilyenkor azt mondja idegesítő vagyok, és ha nem hagyom abba, akkor kapok tőle egy pofont, de állítása szerint ezt csak viccből mondta, sosem lenne képes engem akármivel is bántani.

Sőt még valamikor az én profilomon nézegeti az exeit, elveszi a telefont a kezemből, hogy őket nézegesse. De más nőkről is szokott beszélni, akivel randizott, flörtölt, és nem tudom miért, de ilyenkor kevesebbnek érzem magam.

Már volt olyan is, hogy azt mondta menjek a f....nébe, de gondolkodjak el azon, hogy tőle jobbat úgy sem találnék.


2022. máj. 18. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked normális, de sok más nőnek nem lenne az.
2022. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, nem unod ezt a hülyét, akiről ezt minden héten megkérdezed?
2022. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Nem értem miért vagy vele, jó kapcsolat lehet ez, ahol mindig fenyegetőzik.
2022. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól semmi nem fog változni, ha minden héten kiírsz róla egy kérdést. De tudod mire jöttem rá? Hogy ez neked kifejezetten tetszik, hogy terrorban tart és becsicskít.

Különben mar rég elhajtottad volna ezt a bántalmazó f.szkalapot!

2022. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!