Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon letámadnám, ha elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon letámadnám, ha elmondanám, hogy szeretem és csak akkor költözöm hozzá, ha normálisan együtt leszünk?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a "barátom" 23. Azért az idézőjel, mert nem vagyunk együtt, mint pár, hanem barátság extrákkal téma áll fent közöttünk 2 és fél éve... Nekem ráadásul ő volt úgy az első... De pl. ő is mondja folyton, hogy nem is érti, mi van vele, ha rólam van szó, mert általában még a legjobb lányokat is egy hónapon belül "offolja", de velem még együtt is alszik, meg utazgat, figyel rám. És ez tényleg így van. Most nyáron is voltunk kétszer nyaralni, egyszer wellnessben, októberben is megyünk külföldre, meg szinte minden hétvégét együtt töltünk, együtt alszunk. Csak közben neki vannak más lányok is... Nem komolyak, sokszor a nevükre sem emlékszik másnap, de mégis rosszul esik, mikor pl. nem ír egész éjszaka, mert akkor tudom, hogy valakivel van.


Én most egyetemet váltok, Budapesten fogom folytatni. Még nem találtunk lakást nekem, ezért októberig a nagynénémék házában fogok lakni (külföldön élnek), de nagy is, van kert, és nem egy egyetemistának való. Mondta a "barátom", hogy költözzek hozzá, mert neki van vendégszobája is,meg milyen jó lenne, így is nála voltam szinte a fél nyáron. De én akkor nagyon kibuknék, ha pl. hallanám mással, vagy nem jönne haza és nyilván tudnám, hogy mit csinál... Mert így elterelem a figyelmemet, meg próbálom kizárni. De úgy itt zajlana ez az egész az orrom előtt és nem bírnám.


2018. szept. 2. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ideje a sarkadra állnod! 2 és fél év nagyon hosszú idő... Adj neki ultimátumot: kapcsolat vagy semmi. Vallj neki szerelmet.
2018. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Lépni kell.
2018. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Jó pénzes pasival az ilyen kapcsi , egyetem mellett kell a segitség..
2018. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
23 éves, egyetemre jár. Miért lenne pénzes?:D Bárhová megyünk, ő fizeti a saját részét, én az enyémet.
2018. szept. 2. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Ezek után semmiképp nem tanácsolom hogy hozzá költözz.

2.5 évig tartalék voltál?? Ez rengeteg idő! Mások a korosztályodban kapcsolati, randizási ismereteket gyűjtenek, vagy megállapodnak egy igazi kapcsolatban.


Egy éretlen suttyó a srác, ha még max 1 évről beszélnénk, azt mondom, oké, ezt is kipróbáltátok. De 2.5 év, és még mindig nem mond neked konkrétat, csak terel, mellette meg más lányokat is kúrogat...

Gondolom kényelmes lenne téged ott tartani hogy takaríts meg főzz és néha meg is dugjon, de ha friss p*ncira vágyik, mehessen.


Legyen benned tartás! Mondj nemet erre! Használd ki ezt az újrakezdést, és dobd ez a kissrácot, fókuszálj valakire aki viszonozza az érzelmeid!

Másrészről nagyon magasak az albérletárak Pesten, hisszabb távon jobban jársz ha a nagynénédék hzában maradsz.

2018. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, nem veszíthetsz, aztán meglátod, hogyan tovább.
2018. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát a főzés, meg takarítás miatt nem hiszem, hogy magához költöztetne... Ciki, nem ciki, egy rántottát nem bírok megsütni, ő szokott főzni néha-néha. Takarítást meg elintézi más. De igen, kicsit én is úgy érzem, hogy a szex is motiválja.
2018. szept. 2. 20:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "kapcsolat" nagyon egyoldalú.

Te szerelmes vagy, a srác meg élvezi, hogy van egy tulajdonképpeni barátnője, de mivel igazából nem vagy az, csak "szexkapcsolat", ezért azzal kefél, akivel akar. Neked jó ez így? Mint egy nyitott kapcsolat, ahol csak ő kúr félre. Mert ugye te gondolom nem teszed, hisz titkon szerelmes vagy.


Marha gyorsan mondd meg neki, hogy részedről ez nem tartható és vagy legyetek normálisan együtt, félrekúrás nélkül, vagy hagyjátok békén egymást. Mert ez így neked szar, hiába nem vallod be.

2018. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Jezusom nehany ember meddig kepes magat megalazni... nem erzed hogy ot meg csak nem is erdekelne, amit a kerdesben felvazoltal? Nem akar veled normalisan együtt lenni. Fix lyuk, akit ha kell lehet ide oda rangatni is.
2018. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ebből az jön le, hogy ti jártok, csak közben a pasi másokat is dug, ráadásul nyíltan. Nem tudom, mit szólna, ha te is ezt tennéd.

Totál megalázod magad. Nem tűnik neked fel, hogy ez a barátág extrákkal szöveg csak arra van, hogy ne legyen hűséges? Gyakorlatilag ti együtt vagytok.

2018. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!