Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a főnökömbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a főnökömbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sosem voltam az a "szerelmesedős" típus. Tetszettek fiúk, de így, mint most, nem éreztem.

Zavarban vagyok, ha meglátom. Összevissza beszélek, piszkálom a hajam, nem merek ránézni, kiszárad a szám, elvörösödöm (egy sima "Mizu, hogy vagy?" kérdéstől, nem valami mély beszélgetéstől).


Tetszik rajta minden, pedig a barátnőim szerint max. egy erős 6-os, gyenge 7-es, de én tökéletesnek látom.

Viszonylag sokat beszélünk, ha nem megyek be az irodába, akkor is szokott írni, hívni. Vagy pl. a múlt héten beteg lettem, a semmiből belázasodtam, fájt mindenem. Írtam neki, hogy nem fogok tudni így bemenni, igyekszem gyógyulgatni. Délután hívott, hogy mit mondott az orvos, hát mondom semmit, mert a lakcímkártyám nem ide szól, meg erőm sem nagyon volt kimenni a lakásból, szóval az Aspirin gyógyítgat, de azt is rendelnem kell, mert kifogyóban. Bevásárolt, vett nekem mindenfélét, gyümölcsöt, csokit, nasit, levest hozott (!!). Másnap pedig elvitt a saját háziorvosához, hogy kaphassak gyógyszereket.


Szóval ilyeneket csinál, de az apám lehetne és szakmai gyakorlaton vagyok nála/az irodánál... Barátnőim szerint shoot my shot és mutassam ki, hogy tetszik, de félek, hogy ha jobban belebonyolódnék ebbe, sosem jutnék túl rajta. De közben meg ott van az, hogy ezt nem éreztem még soha, nem érdekelt ennyire senki.

Felhozta azt is, hogy ha van kedvem, maradhatnék az őszi félévben végig dolgozni, nem csak a kötelező gyakorlat időtartamára. Szívesen tenném, mert pl. ha csak hétvége van, már akkor is hiányzik, de izgulok is, mikor beszélik a többiek vajon, hogy lett barátnője, vagy kivel látták épp.


jún. 24. 00:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
18 vagy 22 az teljesen egy kutya.. a főnököd csak szeretne egy kis figyelmet fiatal naív lányoktól akik simán el is ájulnak érte, és fogalmuk sincs hogy mibe kerül egy ilyen affér. De addig is legalább ő talán még az ágyába is be tud csábítani utána meg mehetsz amerre akarsz. :D
jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

"Nem érdekel a pénze, soha nem is volt fontos, kinek mije van."

"Nem tudnék olyannal lenni, akinek a keretbe évi 4 nap Balaton fér bele."

"de egy párkapcsolatba szerintem az sem fér bele, ha az egyik fél állandóan járja a világot, a másik pedig otthon izgul, kijön-e a pénzéből a következő fizetésig?"

"szeretek éttermekbe járni, hétköznap ritkán főzök. Aki megkeresi a minimálbért, az nem fog hetente többször beülni valahová, mert nincs rá pénze."



neked nagyon is fontos kinek milye van .. sot nalad az elso szuro az anyagaiak. Amugy nemm kell minimalberesnek lenni sem hogy valaki ne tudjon eterembe jarni minden nap hétkoznap.

jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
mije
jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem más férfiaktól várom, hogy megteremtsék azt az életszínvonalat, ami nekem kényelmes.
jún. 24. 13:51
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
14. de szamit az , hogy mivel rendelkezik kulonben nem irtad volna..
jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%

Az egójànak tök jót tesz egy fiatal libuska rajongàsa.

Szerintem ennyi a sztori...

jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
Szép kis karrier előtt áll a kérdező, igaz nem szakmai téren, hanem úgy, hogy valószínűleg majd az összes leendő munkahelyén tudni fogják hogy itt a főnök ribije volt, de legalább majd a többi helyen is felpróbálhatja az épp aktuális főnök
jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Jaja, szar dolog nőgyűlölőnek lenni, mi?
jún. 25. 17:52
 19/20 anonim ***** válasza:
79%
Akkor mire vársz kérdező, feküdj alá! Csak majd ne siránkozz a következő kérdésedben, hogy "a főnököm szeretője vagyok, szeretem de ő csak kihasznál és nem vállal fel, mit tegyek?" !
jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jójó, így lesz.
jún. 25. 23:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!