Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiába zárkózott egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába zárkózott egy nő, amennyiben szép akkor is ő kell? Hogyan jöhet össze két ilyen antiszociális ember?

Figyelt kérdés

Egy kisebb településen élek, 27 éves nő vagyok. Egy ideje tetszik egy férfi (36). Rendszeresen látom de csak párszor volt alkalmam beszélni vele egy-egy közös ismerősökkel való összejövetelen. Visszahúzódó, visszafogott, kicsit félénk de ugyanakkor férfias, szakállas, kicsit mackós de erős válla, karja van. Szerintem jól kiegészítenénk egymást, mert én igazán nyitott, pörgős, élénk természetű vagyok, nőiesen telt formákkal, hosszú sötét haj, szem, bár tény, hogy az arcom nem szép, csak átlagos.

Azonban nemrég csalódtam, mert megtudtam, hogy összejött egy hasonlóan zárkózott (nem is értem, az ilyenek hogy tudnak közeledni egymáshoz?? Erre is válaszolhat valaki) nővel (32). Egy jellegtelen, unalmas nő, mindig olyan búvalb@*szott feje van, hiába mosolyog akkor is szomorkás a tekintete. Egy ismerősömet kérdeztem, hogy miért nem taszító az ilyen, tudtommal a vidám, nyitott csajokat szeretik a férfiak. Azt válaszolta, hogy hiába szomorkás és zárkózott a mosolya ellenére, pont emiatt van egy különleges aurája amitől vonzóbb. Mert egy tipikus babaarcú, hosszú hullámos szőke hajú, nagy kék szemű nőről van szó.

Ezért kenődtem el, ezek szerint aki tetszik férfi nekem, neki is elég ennyi? Hogy szép, hiába visszafogott, sótlan? Alakra se nőiesebb mint én, lapos, alig van melle.

Próbáltam kezdeményezni a férfinál de mindig az volt az érzésem, hogy ha én egyet lépek ő kettőt hátra.

Itt mindig azt olvasom, hogy legyünk nyitottak, mosolygósak, azt szeretik a férfiak. Akkor?

Várom a magyarázatokat.



jún. 23. 13:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
66%

Te picit átlagosabb kinézetű, pörgős nő vagy.

Ő szép, visszafogott, csendes.

Mi a baj? Nem veled van itt baj, hanem totál az ellentéted az ő esete. Azért ezt el kell tudni fogadni.

jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
56%

Látod... Én is olyasmi vagyok, mint ez a nő, csak ronda. Le sem szarnak. Ehhez képest olvasd pl. a 15-ös tapasztalatait.

Egy nő esetén igenis a külső mindenek felett.

jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ha ő a szőke, kismellű nőkre bukik, sötét hajjal és szemmel, nagy mellekkel pont nem vagy az esete.

Másodszor: az, hogy valaki visszafogott és intovertált, nem jelenti azt, hogy kétszemélyes helyzetben is ilyen. Sőt! Az introvertált emberek biztonságosnak érzett közegben nagyon is nyitottak, és egész más arcukat mutatják a partnerüknek, mint a külvilágnak. (Tapasztalat.) Ugyanez vonatkozik a szexualitásra, egy introvertált ember is lehet elképesztően nyitott és szenvedélyes szerető. (Szintén tapasztalat.)

jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Cucuka, nem mindenkinek ugyanez kell egy kapcsolatban. Nem mindenkinek kell a pörgés meg a szenvedély. Valakinek ez túl sok, és csak csendben akarja szeretni a másikat. Nem te kellesz neki, valszeg se külsőre, se belsőre.
jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

LMAO.


A kérdező annyira keserű uborka, hogy az introvertráltságot direkt összekeveri az antiszociálisakkal, de attól még fáj a foga a zárkózott férfira. 🤡🤡🤡

jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
84%

Én is zárkózott vagyok de rám senkinek a foga nem fáj😅

Mindjárt ki is írok vagy 2-3 kérdést. Az majd lenyugtat🤣

jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
24%

Ez volt mar a multkor, megmondtuk, hogy dagadt vagy.



En is a zarkozott, visszafogott noket preferalom. A probalkozasaim is ilyenek voltak, de hat nem nagyon jott ossze.



40F incel

jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sokan mondták már, de most hadd meséljem el egy olyan zárkózott ember szemszögéből a történetet, aki szintén egy zárkózott emberrel van együtt, sőt fülig szerelmes ebbe a bizonyos zárkózott emberbe.



A párom és én sem szeretjük magunkat extrán mutogatni, vagy egymást enni a nyílt utcán. De egymás előtt nagyon nyitottak vagyunk, az otthon kényelmében, vagy simán privátban.


Nem félek a nagy társaságoktól, nem vagyok szociális fóbiás sem félénk. Oda tudok állni, bemutatkozni, beszélgetést kezdeményezni, hangoskodni, ha valaki engem érdekel. De ilyen emberekből nagyon kevés van. Kevés ember mozgatja a fantáziámat, szelektálok. Nem nyílok meg akárkinek. Bosszantanak a két dimenziós hangoskodó durva emberek. Ha nincs mélysége a személyiségednek és én ezt észreveszem, hamar lekoptatlak. Baromira bosszantó, amikor valaki tolakszik egy idő után ha nem veszi észre magát, keményen rá szoktam pirítani, vagy teszek róla, hogy ne legyen kedve velem ismerkerni. Nincsenek álmatlan éjszakáim, ha valakire nem tettem jó benyomást.



Legyél te utcán élő drog díler, vagy szofisztikált komoly zene kedvelő (szándékosan két szöges ellentétet, extrém példát hoztam), ha érdekes vagy, van benned valami, ami engem mozgat, amit én fel szeretnék deríteni, oda fogok menni hozzád és figyelni fogok minden szavadra. És a férfi esetében is nagy valószínűséggel ez történt. Hiába nézel ki így úgy amúgy, vagy hiszed, hogy neki jót tenne a pörgés: hidd el, van pörgés, csak nem tőled, nem a te módodon és nincsen az orrodra kötve. A csöndes ember nem csak félénk lehet. Pont ez a varázsa. Nem tudod mi jár a fejében, mert nem kell mindent tudnod.


Borzasztóan nagyképű felfogás, hogy te majd tudod, hogy neki mi lesz a jó. Tudja ő magától is.


A kettesben való társalgásaikat pedig nem hallod, nem tudod mit nyújt neki ez a nő, amit te lehet soha nem tudnál. Az írásod alapján nem csak lehet: nem is tudnád nyújtani. Nem tudsz mindent, ne aggódj. Keress valaki mást.

jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
22-es reagált szinte csak az egyik fő mondanivalómra. A kérdésemben a nő sótlan, semmilyen, sőt inkább melankólia veszi körbe de mivel sokkal szebb az arca és nincs rajta felesleg, így ezek nála nem számítanak negatív tulajdonságnak…
jún. 24. 14:26
 30/32 anonim ***** válasza:
56%

A #22 vagyok, igen, ennyit a személyiség meg az ún. "kisugárzás" fontosságáról... Nekem mindig azzal jöttek a "nagyokosok", hogy áh, nem az a baj ám, hogy ronda vagyok, dehogy, az szinte egyáltalán nem is számít. Aztán ugyanolyan vagy még rosszabb/elviselhetetlenebb személyiségű, de szép nőknek életükben nem volt olyan gondjuk, mint nekem. Tőlük minden elfogadható, tolerálható, sőt, valamelyest még vonzó is... Tőlem egy kicsit elbénázott hangsúly vagy gyengécskébb poén sem.

El ne hidd a sok bullshitet, Kérdező! KÜLSŐ = MINDEN

jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!