Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiába zárkózott egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába zárkózott egy nő, amennyiben szép akkor is ő kell? Hogyan jöhet össze két ilyen antiszociális ember?

Figyelt kérdés

Egy kisebb településen élek, 27 éves nő vagyok. Egy ideje tetszik egy férfi (36). Rendszeresen látom de csak párszor volt alkalmam beszélni vele egy-egy közös ismerősökkel való összejövetelen. Visszahúzódó, visszafogott, kicsit félénk de ugyanakkor férfias, szakállas, kicsit mackós de erős válla, karja van. Szerintem jól kiegészítenénk egymást, mert én igazán nyitott, pörgős, élénk természetű vagyok, nőiesen telt formákkal, hosszú sötét haj, szem, bár tény, hogy az arcom nem szép, csak átlagos.

Azonban nemrég csalódtam, mert megtudtam, hogy összejött egy hasonlóan zárkózott (nem is értem, az ilyenek hogy tudnak közeledni egymáshoz?? Erre is válaszolhat valaki) nővel (32). Egy jellegtelen, unalmas nő, mindig olyan búvalb@*szott feje van, hiába mosolyog akkor is szomorkás a tekintete. Egy ismerősömet kérdeztem, hogy miért nem taszító az ilyen, tudtommal a vidám, nyitott csajokat szeretik a férfiak. Azt válaszolta, hogy hiába szomorkás és zárkózott a mosolya ellenére, pont emiatt van egy különleges aurája amitől vonzóbb. Mert egy tipikus babaarcú, hosszú hullámos szőke hajú, nagy kék szemű nőről van szó.

Ezért kenődtem el, ezek szerint aki tetszik férfi nekem, neki is elég ennyi? Hogy szép, hiába visszafogott, sótlan? Alakra se nőiesebb mint én, lapos, alig van melle.

Próbáltam kezdeményezni a férfinál de mindig az volt az érzésem, hogy ha én egyet lépek ő kettőt hátra.

Itt mindig azt olvasom, hogy legyünk nyitottak, mosolygósak, azt szeretik a férfiak. Akkor?

Várom a magyarázatokat.



jún. 23. 13:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
A jelek szerint semmi méltóság nincsen benned, kérdező. Ennyire nem bírod elfogadni, ha valakinek nem kellesz? Csak mert ez rád nézve gáz. És ezek szerint még észre sem veszed. SZÁNALMAS VAGY, és itt a fórumon (igaz, anonim formában) még ki is hirdeted országnak-világnak.
jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt már kérdezted.

Akkor is írtuk, hogy sok vagy.

Az egód is, ezért nem érted miért alakult így, meg úgy általában is.

jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%
Az is lehet, hogy meg sem fordult a fejében, hogy lehet esélye nálad.
jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Antiszocként kB sehogy.

De én tartom magam a 3 nem szabályhoz.így nincsenek kétségeim.

Elmegyünk kV zni? Most nem

Elkísérhetlek munka után? Most nem

Elmegyünk valahova munka után, most nem.

És ennyi.

Utána megszűnik létezni számomra. És kaparhat, mutogathatja magát utána,ha meggondolta magát mert más nővel lát.

ő már nem létezik.

jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Neked az egodat szúrkálja az, hogy nem veled jött össze. Ezért keresed abba a nőbe a hibákat, miközben lehet, hogy nálad sokkal szebb, okosabb, különlegesebb, egyedibb, csak hát az egod ugye ezeket nem engedi, hogy észrevedd.
jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tartom elképzelhetőnek, hogy két ilyen természetű ember hosszútávon boldog. Unalmasnak tűnik, minden szenvedély nélkül.
jún. 23. 13:25
 7/32 A kérdező kommentje:
Igen erről magyarázok, hogy látom meg elismerem, hogy szebb, de sótlan! Olyan mintha ott se lenne. Ez bosszant, velem igazán élhetne, pöröghetne, feltölteném!
jún. 23. 13:28
 8/32 anonim ***** válasza:
18%

Nincs rá garancia, hogy sokáig együtt lesznek.

De az is lehet, hogy örökre együtt maradnak mert azt gondolják jobb úgy sem lesz.

Bármi lehet.

jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, hogy mi zajlik köztük. Lehet éjjel szadomazo jelmezben nyomják a legbrutálisabb szexet, vagy épp romantikus gyertyafényes, rózsaszírmos erotikától, érzékiségtől túlfűtve egymásba olvad forró testük.

Vagy épp tányérdobálás, vagy épp amit írsz, lehet halálra unják egymást.

Semmit sem tudsz róluk, hogy milyenek egymással, egymás közt.

jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
A zárkózott emberek szeretnek beszélgetni, sőt, be sem áll a szájuk, csak megválogatják, hogy kinek nyílnak meg. Biztos legyél benne, hogy otthon nem ülnek némán, és hatalmasakat kefélnek.
jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!