Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiába zárkózott egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába zárkózott egy nő, amennyiben szép akkor is ő kell? Hogyan jöhet össze két ilyen antiszociális ember?

Figyelt kérdés

Egy kisebb településen élek, 27 éves nő vagyok. Egy ideje tetszik egy férfi (36). Rendszeresen látom de csak párszor volt alkalmam beszélni vele egy-egy közös ismerősökkel való összejövetelen. Visszahúzódó, visszafogott, kicsit félénk de ugyanakkor férfias, szakállas, kicsit mackós de erős válla, karja van. Szerintem jól kiegészítenénk egymást, mert én igazán nyitott, pörgős, élénk természetű vagyok, nőiesen telt formákkal, hosszú sötét haj, szem, bár tény, hogy az arcom nem szép, csak átlagos.

Azonban nemrég csalódtam, mert megtudtam, hogy összejött egy hasonlóan zárkózott (nem is értem, az ilyenek hogy tudnak közeledni egymáshoz?? Erre is válaszolhat valaki) nővel (32). Egy jellegtelen, unalmas nő, mindig olyan búvalb@*szott feje van, hiába mosolyog akkor is szomorkás a tekintete. Egy ismerősömet kérdeztem, hogy miért nem taszító az ilyen, tudtommal a vidám, nyitott csajokat szeretik a férfiak. Azt válaszolta, hogy hiába szomorkás és zárkózott a mosolya ellenére, pont emiatt van egy különleges aurája amitől vonzóbb. Mert egy tipikus babaarcú, hosszú hullámos szőke hajú, nagy kék szemű nőről van szó.

Ezért kenődtem el, ezek szerint aki tetszik férfi nekem, neki is elég ennyi? Hogy szép, hiába visszafogott, sótlan? Alakra se nőiesebb mint én, lapos, alig van melle.

Próbáltam kezdeményezni a férfinál de mindig az volt az érzésem, hogy ha én egyet lépek ő kettőt hátra.

Itt mindig azt olvasom, hogy legyünk nyitottak, mosolygósak, azt szeretik a férfiak. Akkor?

Várom a magyarázatokat.



jún. 23. 13:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem neked kell, hogy tetsszen az a nő. Elég, ha a párjának tetszik.
jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
10: elég nehéz elképzelni, bár nem is nagyon akarom….
jún. 23. 13:31
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

A hasonló a hasonlót sokkal jobban vonzza és inkább együtt is maradnak mint az ellentétek. Persze vannak kivételek, de ha ő neki nemcsak a nő külseje tetszik hanem ő maga, sőt beleésett mint a ló a gödörbe nézhet a nő ki bárhogy akkor is vele lesz!


Egyébként nem tetszik ez a rész:


"Itt mindig azt olvasom, hogy legyünk nyitottak, mosolygósak, azt szeretik a férfiak."


Neked a Gyakori kérdések.hu a Biblia? Vagy te mindenáron megjátszod milyen jófej, mosolygós vagy? Csak szólok, hogy a megjátszós, taktikázós nőket (& férfiakat) utálja kb. mindenki és az erőszakos, értetlen, buta nőket (& férfiakat) még jobban.


Ha az a férfi soha nem közeledett hozzád vehetted volna a lapot, ami = azzal, hogy nem vagy az esete!

jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
78%

De ő nem akar pörögni.

Otthon akar lenni nyugiban a seggén és valami olyasmit csinálni, amihez csend kell.


Mellesleg nem látsz bele az életükbe, nem tudod milyen a szex.

Lehet, hogy a párja abszolút alárendelődik neki az ágyban, igyekszik mindenben kielégíteni, te meg ott is irányítgatni akarnád.

jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én "búvalbaszott", zárkózott nő vagyok és soha az életben nem észleltem olyat, hogy emiatt nem érdeklem a pasikat, nem közelednek, sőt! Sokszor inkább az volt az érzésem, hogy én a csendességem miatt tűnök könnyebb prédának ezért a legnagyobb pofájúak is mind bepróbálkoznak. A másik teóriád sem állja meg a helyét, hogy egy ilyen ember jól érezné magát kapcsolatban egy olyannal mint te. Halálra idegesítenél hosszútávon egy zárkózottabb embert, egyáltalán nem vágyunk párban lenni egy olyannal mint amilyennek te leírod magad, inkább egy magunkhoz hasonlót érzünk kellemes társnak. Aztán a harmadik teóriád, hogy bennünk nincs tűz, szenvedély egymás iránt ha egymásra találunk, na ez a legnagyobb tévedésed.
jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, te vagy az a kérdező aki extrovertált és az introvertrált csávót akarja? Elhívtad partira is ha jól emlékszem, de soha nem jelezte, hogy akarna tőled valamit és a kolléganő - vagy ki - tetszett neki akivel most összejött?

Írtuk többen, hogy bármit is csinálsz nincs nála esélyed. Miért nem hallgattál ránk?

Margóra dobom, hogy én introvertrált vagyok, de az nem jelenti azt, hogy antiszoc is. Van 2 nagyon jó barátnőm, a többi haver, ismerős.

A jelenlegi párom extrovertált és ő kezdeményezett, sőt nem kellettem magam még egy férfinak sem és nem is fogom. Azt tartom hogyha engem akar akkor majd rám startol.

Mellesleg a párom hiába extrovertált neki sincsenek nagyon sok barátai, 3 nagyon barátja van.

Az extrovertált emberek nem magasabbrendűek mint az introvertráltak sem alacsonyabbrendűek.

Eléggé baj, hogy így gondolkodsz. Az meg még nagyobb, hogy szerinted a külső visz mindent. Ez egyáltalán nem igaz. Létezik belső is és azonos, hasonló személyiség, életrend, cél.

Változtass magadon ha pasit akarsz magadnak mert nem tűnsz valami jó nőnek a személyiséged miatt...

jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, fogadd el, hogy talalt jobbat nalad. Aki raadasul meg szebb is toled.


Keresgelj a te szinteden part, mivel egyertelmuen tul ertekeled magad.


Ja, es a noiesen telt alkat nem pozitivum, sot, inkabb negativ is a legtobb ferfi szamara.


32/N

jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

ne akarj, görcsölsz, ezzel tasztitod a "vadat" nem neked kell levadászni, hanem forditva, a férfiba van kódolva a vadászösztön, és te lehetnél a préda, szóval ezt az esélyt miért vennéd el tőlük, hogy meghóditsanak?

hm?

milyen identitásod van pasis? mit akarsz kontollálni, irányitani? hm?

hol érezné magát veled egy férfi, hogy férfi, ha vadászol helyette?

jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
22%

Van kedved ismerkedni ?

35 vagyok

jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam kezdeményezni a férfinál de mindig az volt az érzésem, hogy ha én egyet lépek ő kettőt hátra."


Hallgatni kellett volna a megérzéseidre!


"összejött egy hasonlóan zárkózott (nem is értem, az ilyenek hogy tudnak közeledni egymáshoz?? Erre is válaszolhat valaki) nővel (32). Egy jellegtelen, unalmas nő, mindig olyan búvalb@*szott feje van, hiába mosolyog akkor is szomorkás a tekintete."


Nem mindenkinek jönnek be a nagypofájú, a társaság középpontjában való nők. A kedves, mosolygós nők se főleg ha szerintük komolytalanok, éretlenek. Hihetetlen, hogy azért mert nem tetszel a pasinak a nőt hordod le minden búvalb*szott, unalmas, szomorú, lapos nőnek. Óriási irigy, ostoba "nő" vagy már meg se haragudj. Nem is meglepő, hogy ő vele jár. Vigyázz vannak intuitív emberek, jó emberismerők akik megérzik, látják, hogy milyen a másik személy és tuti, hogy nemhogy nem jöttél be neki külsőre, de még tudta azt is, hogy milyen negatív vagy és így duplán,triplán nem volt nála lehetőséged.

Ne szaladj olyan szekér után ami nem akar felvenni. Ilyen egyszerű.

jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!