Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bizonyosodhatnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyosodhatnék meg róla, hogy mit érez, vagy nem érez irántam egy srác?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, még sosem volt részem semmi romantikában.🙃 Viszont egy ideje már nagyon tetszik egy srác, aki a legjobb barátnőm pasijának az egyik haverja, kicsit bonyolult. Viszont sokat szoktunk így összejárni, engem is bevontak a társaságba. Én próbáltam vele kifejezetten kedves lenni, alapvetően kedves személyiségem van mások szerint is. Szóval mindig próbálok vele beszélgetni, néha már a karját is megérintettem, elvileg ez is jelzi ha tetszik valaki. Ő is kedves, szoktunk beszélgetni, de teljesen úgy érzem, hogy semmi többet nem érez irántam mint szimpátiát. A barátnőm szerint viszont a másokkal való sikertelen próbálkozásaim miatt veszem biztosra, hogy nála sincs esélyem. És egyértelműbbnek kéne lennem. Mit gondoltok, ha ezek után semmit nem lép, az tényleg azt jelenti, hogy nem tetszem neki, vagy csak beképzelem ezt magamnak, és próbálkoznom kéne még? Ha kéne próbálkoznom, hogyan? Nagyon köszönöm ha segítetek! ☺️

jún. 18. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha beszélgetést kezdeményezel vele, mosolyogsz, szemezel vele, meg is érinted és ő nem viszonozza akkor sajnos-nem sajnos nem vagy az esete kérdező. Akkor meg pláne ha randira nem hív el.
jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, pont emiatt gondolom, hogy esélytelen.
jún. 18. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem hagyjad ha ő nem csinál semmit, nem flörtölt és egyebek.
jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!☺️
jún. 18. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te beszélgetés közben meg is érinted a karját és ő ezt nem viszonozza, akkor szinte biztosan nem akar tőled semmi egyebet a barátkozáson kívül.
jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy érintés...én viszont ezzel nem értek egyet. Megérintettem a karját úúú


Ez lehet tök általános egy társaságban. Főleg ha ismeritek egymást.


Több időt kellene csak kettesben tölteni valahogy, illetve többet beszélgetni. Rátérni a kapcsolatokra

jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!