Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért öntött el a forróság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért öntött el a forróság amikor szerelmet vallott nekem egy srác,aki tetszik ugyan de nem vagyok belé szerelmes ?

Figyelt kérdés
Nehezem esem mar szerelembe,es ezt sem.De mégis szinte égtem ahogy meghallottam hogyan érez irántam.
jún. 7. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az előbb meg azt írtad ha meglátod akkor is meleged lesz, vagy azt nem te? Mindegy

Mindenesetre valamit kiváltott belőled a vallomás, talán zavarba jöttél, ahhoz nem kell szerelem. Gondolom elpirultál, az melegséggel jár amúgy is.

jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem en irtam azt,es nem lesz pirultam el vagy ilyesmi
jún. 7. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert Pride honap van es jon a melegfront es a forrosag.....



40F incel

jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Mint minden egoista nő, te is imádod, ha körülrajonganak a semmire. Idővel, ha kiderül a valódi értéked (nagy semmi), akkor ez megszűnik a srácok felől, innen a kiégés.
jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy hozzászokva az ilyenhez, azaz szokatlan lett a szitu, de azért tetszhetett.
jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!