Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, ha egy síró csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha egy síró csajjal így viselkedtek, az csak baráti együttérzés, vagy abban több is van?

Figyelt kérdés

Szóval ő kimegy a “közös térből”, ti utána mentek, látjátok, hogy sír, megölelitek, mondjátok, hogy üljön az öleltekbe, és lényegében a mellkasotokhoz ölelitek. Beszélgettek vele arról mi történt, és megnyugtatjátok, aztán együtt mentek vissza.

Barátok vagyunk, viszont ez az egész történés… Azért mentem ki, mert nem akartam hogy bárki lássa, hogy mennyire érzékeny típus vagyok, de utánam jött, és nem is értem miért. És furcsa volt, ez a gyengédség, de nagyon jól esett. Pontosan azt mondta, amit “kellett”.😅 Viszont utána nem beszéltünk róla. Nem tudom mit gondoljak.



jún. 8. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

ha még 1x megesik majd, hogy az ölébe ültet akkor több is lesz.

Ha nem, akkor ennyi volt.

jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátok azért barátok hogyha szarul érzed magad végighallgatnak, megvigasztalnak.


De ha voltak már elszólásai, kétértelmű megjegyzései, "véletlen" érintései akkor valószínűleg nemcsak barátként tekint rád.


Viszont az még mindig nem egyenlő azzal, hogy érez irántad romantikus érzelmeket. Lehet csak barátság extrákkal típusú kapcsolatban lenne veled.

jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont utána nem beszéltünk róla."


Ha azóta nem kérdezte meg, hogy mi újság, jobban vagy-e akkor megsajnált, vagy nem akart égni, hogy milyen barát ő ha le se tojj. Nem hiszem, hogy másképp tekint rád mint havernő...

jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez tegnap este történt, ma tudom, hogy dolgozik, szóval lehet meg akarta kérdezni, hogy vagyok, csak nem volt ideje. Vagyis próbálom ezt hinni.😄
jún. 8. 14:01
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
A mellkashoz ölelés nálunk is megvolt, mikor sírtam. Szép nagy szerelem lett belőle, ami már másfél éve tart... :)
jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Ez az ülj az ölembe, ez nem. Meg akar bszni. Leszarja, mi van veled, ki lehet használni, hogy nyámnyila vagy.
jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A shoulder to cry on, becomes a dick to ride on
jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 mondjuk azért a kontextus is számít, de ez sem lenne baj.😂🙈


Szóval akár még lehet is valami? Szerintetek ha rákérdezek, az furcsa?😅

jún. 8. 15:26
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
ne kerdezz ram csak max köszönd meg, hogy jol esett
jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat nem kérünk meg, hogy üljenek az ölünkbe....
jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!