Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon sután sikerült, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon sután sikerült, igaz?

Figyelt kérdés
Szóval az egyetemen van egy srác, talán két közös tárgyunk van, de amúgy már a kezdeti “ismerkedős programokon” nagyon bejött, főleg amúgy a humora, és vele való beszélgetés (és a hangja) miatt. Nyilván nagyon tetszik a teste is, de nem főleg emiatt jön be. Szoktunk beszélgetni, amúgy általában mindenféle “furcsább” témákról, meg a suliról, de csak így a folyosón két előadás között, vagy ilyesmi. A barátnőim mondták, meg több helyen olvastam, hogy nem baj, ha a lány kezdeményez. Úgyhogy ma (vagyis tegnap:)) megkérdeztem, hogy “lenne kedved velem eljönni kávézni?”, baromira izgultam, hogy mi lesz. Azt kérdezte vissza, hogy “ez milyen kávézás lenne?”. Valószínű valami olyan választ várt, hogy randi vagy baráti vagy ilyesmi. De zavaromban elkezdtem beszélni, és ez lett belőle: “Hát választunk egy szimpatikus kávézót, iszunk ott egy kávét, és beszélgetünk. De ha gondolod sütit is ehetünk.” Konkrétan ezt sikerült mondanom… Elmosolyodott és azt mondta, meglátja mikor ér rá, és ír. Eléggé hülyén sikerült ez nem? Szerintem belül röhöghetett, én meg tiszta vörös voltam. “De ha gondolod sütit is ehetünk.”🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Ki mond ilyet? 20L (asszem azt nem kell írnom, hogy először csináltam ilyet😅)

máj. 31. 01:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi gáz nincs. Nálam is volt már szinte ugyanez, csak én így fogalmaztam, amikor megkérdeztem a csajtól: "Amúgy lenne kedved valamikor meginni egy kávét vagy egy üdítőt valahol? De amúgy sütizhetünk is. Vagy csak egy sima séta + beszélgetés?" Na, kb. ez volt a szöveg.


Szóval nem ezzel volt a baj, hanem szerintem valószínűleg nem jössz be neki. Nem csak azért, mert ha bejönnél, már rég elhívott volna randira, mivel ő a FÉRFI, hanem azért, mert ezt válaszolta: "meglátja mikor ér rá, és ír". Ha egy nekem tetsző csaj nekem azt mondaná, amit te mondtál a csávónak, én egyből rávágtam volna, hogy "Persze, benne vagyok!"

máj. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem gáz csak ez olyan könnyen adod magad dolog.
máj. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Tök jó, tehát elhívtam egy srácot randira, akinek nagy eséllyel nem is jövök be, de ez által könnyen is adom magam. Király, ez igazán jó.😄🙈

Nem, amúgy szeptember óta ismerem (és tetszik), igazából én reménykedtem, hogy majd elhív, de akkor ezek szerint okkal nem tette.

Hehe csak így tovább!🙃

máj. 31. 02:20
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos 😊 Nincs ezzel az égvilágon semmi gond, így külső szemlélői szemmel. Nem maradtatok akkor végül semmiben?
máj. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát, abban, hogy majd ír, de éreztem én, hogy az hogy nem mondott egyszerűen igent, az nem annyira bíztató. Na mindegy, meglátjuk mit ír, bár kezdek aggódni.😕
máj. 31. 02:45
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Nem értek egyet a 2-es kommentelővel, aki azt írta, hogy "ez olyan könnyen adod magad dolog." A 4-essel értek egyet, aki azt írta, hogy ez aranyos. Szerintem is az és szerintem sincs semmi szégyellni való ebben az egészben. Amúgy tuti, hogy leesett neki, hogy ez igazából egy randira hívás.


Kérdező, én csak annyit írtam, hogy "szerintem valószínűleg nem jössz be neki". Tehát szerintem ennek van több esélye, de lehet, hogy mégis bejössz neki, majd kiderül.


Az biztos, hogy semmi gáz dolgot nem tettél, nem kell ezen filóznod egész nap. Néha a csajok szoktak kezdeményezni, semmi gond nincs ezzel. A szöveged is cuki volt és az elpirosodás is. Szóval nyugodtan aludjál, nem kell emiatt egész éjjel fent lenni.

máj. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és majd írd meg, hogy mi lett a sztori vége a sráccal, kíváncsian várjuk.
máj. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi baj vele, de a vissza kérdezése miatt, ami elég fura, szerintem ebből semmi sem lesz.Nem lehet, hogy van valakije? Én legalábbis akkor kérdeznék ilyet vissza.
máj. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#6 lebuktam:) Igyekszem aludni.😅

#8 nem tudom, ha tudnám, akkor nem kérdezem meg, de ettől még benne lehet a pakliban.

máj. 31. 03:14
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azzal kell kezdeni mielőtt elhívsz valakit, hogy vagy facen, instán utána nézel vagy rávezető kérdésekkel deríted ki, hogy van e valakije.
máj. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!