Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon sután sikerült, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon sután sikerült, igaz?

Figyelt kérdés
Szóval az egyetemen van egy srác, talán két közös tárgyunk van, de amúgy már a kezdeti “ismerkedős programokon” nagyon bejött, főleg amúgy a humora, és vele való beszélgetés (és a hangja) miatt. Nyilván nagyon tetszik a teste is, de nem főleg emiatt jön be. Szoktunk beszélgetni, amúgy általában mindenféle “furcsább” témákról, meg a suliról, de csak így a folyosón két előadás között, vagy ilyesmi. A barátnőim mondták, meg több helyen olvastam, hogy nem baj, ha a lány kezdeményez. Úgyhogy ma (vagyis tegnap:)) megkérdeztem, hogy “lenne kedved velem eljönni kávézni?”, baromira izgultam, hogy mi lesz. Azt kérdezte vissza, hogy “ez milyen kávézás lenne?”. Valószínű valami olyan választ várt, hogy randi vagy baráti vagy ilyesmi. De zavaromban elkezdtem beszélni, és ez lett belőle: “Hát választunk egy szimpatikus kávézót, iszunk ott egy kávét, és beszélgetünk. De ha gondolod sütit is ehetünk.” Konkrétan ezt sikerült mondanom… Elmosolyodott és azt mondta, meglátja mikor ér rá, és ír. Eléggé hülyén sikerült ez nem? Szerintem belül röhöghetett, én meg tiszta vörös voltam. “De ha gondolod sütit is ehetünk.”🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Ki mond ilyet? 20L (asszem azt nem kell írnom, hogy először csináltam ilyet😅)

máj. 31. 01:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyon drukkolok Neked. Végre egy belevaló csajszi aki nem csak a sült galambot várja.
máj. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Hat ja, ez eléggé mellé ment 😁 Nem baj, máskor majd jobb leszel.
máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Itt ő a gáz. Neki kellett volna elhívnia. Ha meg már nem tette, örülnie kéne a lehetőségnek.
máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A srác válaszától függetlenül szerintem büszke lehetsz magadra, bátor voltál és cselekedtél, ez a jellemednek mindenképpen egy pozitív plusz, ez a lényeg.
máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tök jól csináltad! Én sosem mertem ilyet...

És a te válaszod a kérdésére is ügyes volt szerintem, mert szerintem inkább az ő kérdése volt béna. Kicsit kitértél a konkrét válasz elől, de cukin.


33N

máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, szóval nem biztos hogy ez összejön, de legalább megtudom, az is jobb a semminél.🤷🏻‍♀️☺️

#15 köszönöm, nem volt ám tervezett válasz, csak lányos zavaromban ez jött.😄 Szerintem azért csak átjött, hogy randi, mert ha egy barátot megkérdezek iszunk-e egy kávét, akkor nem vagyok tiszta vörös, és ilyenek.

máj. 31. 11:47
 17/21 anonim ***** válasza:
ebben semmi vicces nem volt. A suti eves nem gaz, a ferfiak alapból édesebb szájuak mint a nok. Gondolom meg fiud sem volt azert van ez az erzes benned.
máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Suta volt, de ebből még simán lehet, hogy ír.

Férfiak nagyon nincsenek hozzá szokva ahhoz, hogy randira vannak hívva. Gondolom te sem reagáltál jobban 15 évesen, mint most ő.

Nem kellett volna megkérdeznie, csak elmenni és kideríteni.

Bár, ha nem úgy gondolod, ő meg a combodra teszi a kezét mindkettőtöknek kellemetlen lesz.


Amúgy, ha randira akarod hívni, akkor mond azt.

Egyszer úgy is el kell jutni odáig, hogy színt vallj.

máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Szóval a kávézás közben úgy derítené ki, hogy randi-e hogy a combomra teszi a kezét?


Őszintén nem tudom, mert 15 évesen nem hívtak randira, bár mondjuk azóta sem.🤷🏻‍♀️😅

máj. 31. 14:52
 20/21 anonim ***** válasza:

Randin jobb esetben van testi kontaktus, nem csak ott ültök.


Barátilag meg nem simogat végig mozizás közben.

máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!