Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon sután sikerült, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon sután sikerült, igaz?

Figyelt kérdés
Szóval az egyetemen van egy srác, talán két közös tárgyunk van, de amúgy már a kezdeti “ismerkedős programokon” nagyon bejött, főleg amúgy a humora, és vele való beszélgetés (és a hangja) miatt. Nyilván nagyon tetszik a teste is, de nem főleg emiatt jön be. Szoktunk beszélgetni, amúgy általában mindenféle “furcsább” témákról, meg a suliról, de csak így a folyosón két előadás között, vagy ilyesmi. A barátnőim mondták, meg több helyen olvastam, hogy nem baj, ha a lány kezdeményez. Úgyhogy ma (vagyis tegnap:)) megkérdeztem, hogy “lenne kedved velem eljönni kávézni?”, baromira izgultam, hogy mi lesz. Azt kérdezte vissza, hogy “ez milyen kávézás lenne?”. Valószínű valami olyan választ várt, hogy randi vagy baráti vagy ilyesmi. De zavaromban elkezdtem beszélni, és ez lett belőle: “Hát választunk egy szimpatikus kávézót, iszunk ott egy kávét, és beszélgetünk. De ha gondolod sütit is ehetünk.” Konkrétan ezt sikerült mondanom… Elmosolyodott és azt mondta, meglátja mikor ér rá, és ír. Eléggé hülyén sikerült ez nem? Szerintem belül röhöghetett, én meg tiszta vörös voltam. “De ha gondolod sütit is ehetünk.”🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Ki mond ilyet? 20L (asszem azt nem kell írnom, hogy először csináltam ilyet😅)

máj. 31. 01:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
ha megfogta a combod akkor megfog dugni.. de nem biztos hogy járni is fog veled.
máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!