Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ex-el össze járni mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex-el össze járni mennyire "praktikus" férfiként ha nincs más az életembe jelenleg ? (Kissé bővebb kifejtésem lentebb)

Figyelt kérdés

A gyerekem anyjáról van szó.

Nagyon régóta ismerjük egymást ami azt jelenti kb ilyen 8-10éve.

Ebből a körülbelül 10évből sikerült 6évet élnünk együtt, amíg meg nem csalt, persze aztán külön mentünk és 4éve már hogy nem élünk együtt. Igazából sokszor megpróbáltuk de viszonylag kis idő elteltével(1-2 hónap után már manipulatív volt és erősen toxiskus) mindig utólag derült ki, hogy igen rossz életet él a hátam mögött.

Ő a mai napig nem bír (nem akar)megmaradni egy kapcsolatban sem, konkrétabban elmesélte nekem, hogy nem hajlandó kötődni, vagy szerelmesnek lenni.

Tehát röviden nem egy ember mellet akar élni, csak alkalmi nő már évek óta mivel ő igy boldog és kész.


Lényeg hogy úgy 3hete folyamat össze járunk.

Ami nem gond részemről de a másik oldala az az, hogy megszokásból is már akaratlanul még is bennem van az a tudat, hogy mi van akkor ha mással is van?! Hiába csak alkalmi a kapcsolatunk de túl toleráns vagyok ahhoz, hogy elfogadjam ebben az esetben azt, hogy ő mással is legyen rajtam kivül.

Össze foglalva én szinte beteges módon keresem őt, úgy érzem le süllyedtem egy nagyon "alápári" szintre aki nem is én vagyok igazából.

De akaratlanul is ezt váltja ki belőlem ez a nő.

Példaképp én keresem őt hívogatom irkálok neki és szinte már (igaz számomra beteges módon is) de úgy érzem szerelmes vagyok és fogalmam nincsen mi váltja ki ezt az érzést belőlem. Ugy meg aztán végképp nem tudom hova tenni a saját magam érzését hogy ő kijelentette, hogy nem vagyunk együtt és nem is leszünk!Nem szerelmes belém nem kötödik hozzám és nem fog szeretni csak alklamira vagyok jó neki.

Kisseé érthetőbb legyek.

Talán ezt úgy tudnám megfogalmazni mint például(akár mennyire is furcsa lesz a példám) amikor a kutya a csontját (vagy az ételét) nem adja másnak mert azt úgy gondolja, hogy az az ő "csontja"!Tehát elég domináns vagyok és elfogult is egyben a nőre.

Ilyenkor használjam ki a helyzetet még ha tudom, hogy mással van akkor is?

Mivel nekem nincs kapcsolatom és jelenleg azt sem tudom mikor lesz csak ezért áltam szóba az ex-el.

Mit tegyek ebben a helyzetben mint férfi ?


Mivel én csak érzések és kötödés nélküli alkalmi együttlétet szeretnék vele igy hogyan érhetem ezt el ?


jún. 4. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Ne keresd őt majd ő keres ha kelessz számára. Igy nem annyire leszel oda érte.
Ne használd őt mert mással is foglalkozik és ebből nem jössz ki jól
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból praktikus, hogy a pillanatnyi ingereidet kielégíted vele, de ha képes lennél hosszútávon gondolkodni, akkor tudnád, hogy ez így qrva szar lesz a jövőben. Időpazarlás.
jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz érzések meg kötődés nélküli együtt létet, mert fejtetőig vagy benne ebben érzelmileg ha nem tűnt volna fel. Ez nem ilyen, hogy eldöntöm mit érzek a másik iránt és kapcsolgatom kedvem szerint. Nem vagytok jó hatással egymásra, nem működik a kapcsolat, be kéne fejezni. Ott van egy gyerek is, inkább vele kéne foglalkoznod. Tarts távolságot a volt feleségedtől és ne a következő kapcsolaton agyalj meg hogy hogyan fogsz szexelni, hanem próbálj meg magadra és a gyerekedre koncentrálni kicsit, mintha felelősségteljes felnőtt lennél.
jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én nő vagyok és az exférjemnek volt viszonya, el is hagyott a nőért. Majd rengetegszer könyörgött, hogy menjek vissza... Egyszer szóba jött a szex (na egyetlem dologban, az ágyban passzoltunk) és háromszor találkoztunk ilyen célból. Undorítónak éreztem magam, hogy tulajdonképpen ő mással van már és velem meg ezt műveli.... Úgyhogy mondtam neki, hogy többet ilyenből nem kérek. Másrészt szeretném vele tényleg lezárni az egészet, ha összejárunk úgy nem fog mennim Kizárólag a gyerekkel kapcsolatos dolgokra válaszolok neki azóta.
jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

9:31


Képes vagyok hosszútávon gondolni, természetesen rájöttem arra, hogy bizony nem ő lesz a feleségem! :)

Mivel nem tudok érzéseket ki váltani belőle évek óta hiába is próbálom. SEHOGY SEMMIVEL nem megy!

Viszont az ágyban igen jól passzolunk.

jún. 4. 09:45
 5/8 A kérdező kommentje:

9:33


A gyerekre nem vonatkozik semmi!

Nincs olyan nő aki miatt ne törödnék vagy akár csak hanyagolnám bármilyen szinten is a gyerekemet!

A gyerek csak azért került a "kérdésbe" mert a gyerekem aanyjáról van szó akit egykor még annyira szerettem, hogy soha nem néztem volna ki belőle, hogy egy prosti lesz (a rosszlányokra is felrakják és úgy árulják mint az akciós cukrot)és más férfiak miatt leszünk majd külön ha külön is leszünk valamikor egyszer.

Egyébként valahogy muszáj megoldást találnom arra, hogyan szeresek ki belőle vagy hogyan ne érdekeljen ha mással is lesz rajtam kivül!

És csak a sz""re tudjak koncentrálni vele. Az meg hogy milyen életet él ne engem foglalkoztasson.

jún. 4. 09:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne szexelj vele?! Úgy írod, mintha muszáj lenne. Uralkodj már magadon a saját érdekedben, az isten áldjon meg.
jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ellentétek vagytok, de mégis egyformák:


Mindketten kötődési zavarban szenvedtek, csak annyi a különbség, hogy ő nem tud kötődni te meg betegesen kötődsz. Az ő baja az elkötelezettséggel van míg neked a túlzott kötődéssel.


Mivel te húzod a rövidebbet így te szenvedsz, ez nem szerelem, jó lenne pszichológia tanácsot kérni, hogy micsoda okozza ez nálad. Leginkább gyermekkori rossz minta az okozója.

jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem bőlére - felmelegítve is csak a töltött káposzta a jó. Még két egészséges embernél is problémák jönnek fel. Ugyanis ami régen nem működött, az nagy valószínűséggel később sem fog. Okkal ex az ex. Emiatt nem hiszek a nagy újrakezdésekben, mert a régi problémák újra fel fogjàk ütni a fejüket, ha nem dolgoznak a felek keményen rajta. Már pedig a te esetedben csak kuffancs van. Te odavagy, de a nő meg leszr téged. Ennek nincsen jövője. Keress egy másik nőt és felejtsd el a volt feleségedet, mert csak még jobban fogsz sérülni!
jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!