Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Praktikusnak dolog lenne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Praktikusnak dolog lenne ha a társra/ismerkedésre vágyó nők hordanának valamilyen kitűzőt?

Figyelt kérdés
Az itteni kérdésekből kiindulva gondolom, hogy egyszerűen szörnyű lett az ismerkedés problémája. A szegény férfiak dolgát ez nagyban könnyítené ismerkedés terén és a szegény nőkét is akik nem vágynak közeledésre és így nyilván nem okoznának a férfiaknak sem kudarcélményt ami miatt ők depressziósak és incelek lesznek.
2023. jan. 3. 20:42
A kérdező szavazást indított:
Hasznos lenne.
Nem lenne hasznos.
12 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy párt keresek, nem állok le mindenkivel, aki szintén társat keres. Tehát, ha hordom a kitűzőt, be fog próbálkozni napi ki tudja hány pasi, akiknek a többsége valószínűleg nem fog érdekelni, vagyis el fogom hajtani. Tehát, nem érzem úgy, hogy ettől könnyebb lenne a férfiaknak, vagy akár a nőknek. Erre van a társkereső, a különféle havervagy és egyéb összejövetelek.
2023. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy. Az itteni pasik úgyis azt mondanák, direkt levette, mert csak vele nem akar ismerkedni, ha alfa lenne, rögtön felvenné 😂
2023. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

#2 🤣🤣 valahogy így 😅

Ma nagyon elemükben vannak az incifincik. Ez a kérdés :D

Előbb hordanám a sárga csillagot (amúgy zsidó vagyok), mint egy ilyen "zsákmány vagyok" kitűzőt. Komolyan, ennyire beteg hogy lehet valaki...

2023. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de például a tetkós nők már viselnek "kitűzőt", ami jelzi azt, hogy nem 100-as a széria;)
2023. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Majd eljön az az idő is..
2023. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Az 1-es válaszolóval értek egyet. Vannak egyébként ilyen rendezvények, ahol színes karszalagokkal jelzed, hogy szingli vagy vagy nem.


Szerintem inkább az lenne hiánypótló, ha a Tinder/Badoo/Facebook tengelyen létre jönne, akár EU-s kezdeményezéssel (hátha egyszer valamit jól csinálnának) egy szigorú GDPR elveket követő (személyes adatokat nem eladó és szivárogtató) társkereső, ami egy hibrid lenne és egyszerre ötvözné a fejlett személyiségteszteken alapuló személyiségprofilt és a lehető legösszetettebb szűrőfeltételek szerint lehessen szűrni és kötelező is legyen (aki nem foglalkozik vele annak úgyis ott lenne a Tinder és ott lapozgathatna, már a Love.hu-n is kiakadtam aki még korra, súlyra és magasságra sem ad meg a defaulton túl semmi mást. Legalább aki belőtte, hogy 20 és 70 között bárki jöhet, arról tudtam, hogy aranyásó vagy aszexuális, de akinél 18 és 99 volt, arról nem tudtam, hogy ennyire igénytelen-e vagy tényleg ennyire mindegy-e neki. Tudtam, hogy csak ennyire igénytelen, de legszívesebben megtrollkodtam volna 18 éves és 99 éves profilokkal.


Az emberek többsége és főleg a nők nem tudják mit akarnak. Van valami elképzelésük, vágyuk, de semmi realitásérzék. Hiszen ebben nőnek fel, hogy a férfiak fel akarják őket szedni, megfelelni az igényeiknek, gondolatot olvasni, hogy pontosan azokat a csillagokat ígérhessék le a dugás reményében, amelyikre az adott nő vágyik.


A férfi inkább lefelé ad a kezdeti viszonylag magas tinikori igényeiből, ahogy kezdi megtalálni a helyét, mert nem jönnek be a karrierálmok, amiket kisgyerekként eltervezett.


Egy ilyen társkereső ha másra nem, arra mindenképp jó lenne, hogy így látná a nő, hogy mennyire reálisak a saját igényeik. Beállítaná a szempontokat és lenne, hogy senki nem felelne meg az "átlagos" igényeinek. Meg lenne olyan is, ahol a 30000 regisztrált férfi közül mindössze 5 felelne meg a "semmi extra, teljesen alap" igényeinek.


Illetve lenne a sorozatrandizók és rossz szándékú emberek miatt egy naplózás, amiben be kellene jelölni, hogy x és y adott dátumkor találkozott egymással.


Ebből lehetne látni azt, hogy akiket kilistáz a rendszer abból ki kivel randizott már. Így mindkét oldalt meg lehetne ismerni, ennél jobban semmi sem állhatná útját annak, ami régen faluhelyen jól működött, a nagyvárosban viszont ahol senki nem ismer senkit és messziről jött ember azt mond, amit akar kiveszett a társadalomból.


Ez egyszerre védené a nőt is a skalpvadászok és a rejtett agresszív férfiaktól és egyszerre védené a férfit is az rejtett lehúzós aranyásók és a rejtett hisztérikák meg a múltját (akár a biológiai apa által nevelt eltitkolt gyerekét) letagadó nőktől.


Egyesek biztos felhördülnek ellene, de a munkáltató se véletlenül kíváncsi a leendő munkavállaló múltjára. Szeretné tudni, hogy mennyire számíthat rá hosszútávon és valóban változhatnak emberek, benőhet a fejük lágya, de az sosem volt pozitívum, mikor valaki eltitkolt, hazudott valamit, mert ez egy jellemhiba. Álljon oda karakán módon, hogy "fiatalon lébecoltam, nem vettem komolyan a munkát, de mostanra szeretnék normálisan dolgozni." Lesz, akitől esélyt kap. De he hazugsággal érjen célt.


Ismerkedés során mindkét fél rá van kényszerülve a hazugságokra és mégis a sokkal jobban diszkriminált férfi az, aki jobban hajlik arra, hogy szívesen elmondaná a nőnek azt, hogy milyen öregen veszítette el a szüzességét, hogy milyen kevés partnere volt, hogy igénybe vett fizetős lányt, ha a nő ezt megértené, elfogadná. Nem diszkriminálná őt az őszinteségéért.


Mégis a nők között van több, akik valahogy már életvitelszerűen hazudnak rutinból meg végső esetben fordítják ellened a tükröt, hogy azzal vágtad el magad, hogy meg merészelted kérdezni.


A jelenlegi korszellem szerint a nőnek joga van ahhoz, hogy a férfit bármilyen tetszőleges indokkal visszautasítson a kapcsolat bármely szakaszában az őszinteségéért is akár.


A férfinek viszont nincs joga még az őszinteséghez, valós információhoz sem, akkor sem, ha ezzel semmilyen hátsó szándéka nincs.

2023. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Nem diszkriminálná őt az őszinteségéért."

Nem az őszinteségért, hanem a tettei miatt. A jelleme miatt. Az elvei miatt. Mert ez mind benne van abban, ha valaki krvázik pl. Ahogy nem kell elfogadni a büntetett előéletet, a mástól való gyereket, az ágyban tartott kutyát, úgy ezt sem. Kinek melyik a kizáró ok, annál áll föl az asztaltól.

"A férfinek viszont nincs joga még az őszinteséghez, valós információhoz sem" joga van, de nem következmény nélkül. Ahogy mindig, minden tettünk következményt von maga után az életben. Ugyebár a munkáltató se véletlenül akar tudni a múltról. Ott is simán elutasíthatnak, ha linknek bizonyulsz. Ennyi.

2023. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7: "Nem az őszinteségért, hanem a tettei miatt. A jelleme miatt. Az elvei miatt. Mert ez mind benne van abban, ha valaki krvázik "


A probléma a megértés helyett a rögtönítélés.

Nincs ilyen, hogy "k..vázik". Olyan van, hogy VALAMI OKBÓL úgy döntött ADOTT ÉLETHELYZETBEN/ÉLETSZAKASZBAN a múltjában, hogy X alkalommal Y szituációban igénybe vett ilyen szolgáltatást aztán ezzel kapcsolatosan TAPASZTALATOT szerzett, amiből LEVONT bizonyos következtetést.


Ezzel így már előrébb vagy.


"Ahogy nem kell elfogadni a büntetett előéletet, a mástól való gyereket, az ágyban tartott kutyát, úgy ezt sem."


A magyarban 3 igeidő van, az angolban van folyamatos és befejezett múlt, ezek nagyon kellenének ide.


A felsorolt dolgok a JELENRE és a JÖVŐRE is rányomják a bélyegüket. A múltbéli prostizás maximum akkor, ha nemi betegséget hordoz magán az adott férfi.


Ha a nő azt állítaná, hogy végezzek el egy komplex nemibeteg szűrést (hozzáteszem, ennek akkor is lenne létjogosultsága minden kezdődő kapcsolatban, ha nem volt hivatásos benne, mert az egy partneres embereknek is félremehetett titokban az exe és lehetett mindkettő tünetmentes, ritka, de előfordult már a történelem során), akkor annak semmi akadálya nem lenne.


De az, hogy a múltban elkövetett prostizás miatt ilyen messzemező követketetéseket levon, az borzalmas. Ennyi erővel tojáshéjon lépkedsz mindig, mert az ilyen mentalitású embereknél van az, hogy kiderül valami a múltadból és egyből válni akar majd évek múltán is.


"Ugyebár a munkáltató se véletlenül akar tudni a múltról. Ott is simán elutasíthatnak, ha linknek bizonyulsz. Ennyi."


Ugye tisztában vagy vele, hogy ezzel most öngólt lőttél. Mármint vélhetően nő létedre álltál a férfi oldalra az olyan nőkkel szemben, akik szakítanának/befejeznék az ismerkedést, ha NYÍLTAN ÉS ŐSZINTÉN kérdezne rá a férfi a múltbéli partnerek számára/körülményeire, ellenben ha magányomozót bízna meg és nem derülne ki, akár tökéletes házasság is lehetne belőle. Hiszen nem sérülne az önérzet, az igazság azonban kitudódna. Ha pedig az igazság negatív (amit a magas fokú önérzet implikál, hiszen annak áll legtöbbször a legjobban feljebb, aki sáros valamiben, akit már maga a gyanú árnyékának a szele is frusztrál - és nem, nem keverendő össze azzal, hogy mindig mindent bizonygatni kell és elszámolni minden idővel, mert a kettő nagyon nem ugyanaz, ennyi erővel a "pakolj el magad után"-ból is levezethető a rendmánia vagy az asztalon hagyott kávésbörgéből a lusta trehány disznó), akkor még mindig visszautasíthatja az illetőt bármilyen fals indokkal és az sosem tudja meg, akár még csak nem is sejti, hogy mi miatt nincs kémia. Viszont ezt sem támogatom, mert így nem tanul belőle. És a tanulás nem az, hogy legközelebb tagadja le vagy titkolja el jobban, hanem célzottan keressen olyat, akit ez nem zavar. Már ha nem akarja folyamatos hazugságban leélni az életét.


Pl. ha én munkáltatóként rákérdezek, hogy mikor akar szülni a nő, akar-e egyáltalán, az állandó vitatéma a közbeszédben, hogy mennyire diszkriminatív a nőkkel szemben. Nyilván nem kérdeznék rá és nem azért, mert érdekelne különösebben, hogy megsértődik az intim kérdés miatt a nő, hanem mert akitől félnivalóm van igazán az úgysem vallaná be az igazat, viszont hirtelen óvatosabb lenne, ellenben ha orvosi aktákhoz vagy bármi egyébhez férek hozzá, akkor sokkal jobban meg tudom jósolni, hogy még jóval azelőtt építsem őt le, mielőtt véletlenül teherbe esik és véletlenül veszélyeztetett terhes nem lesz gyorsan, majd fizethetek és kereshetek mást, akit szintén fizetek miközben fenntartom az előző pozícióját, ha majd szülés és GYED/GYES után vissza akar jönni.


Tényleg annyira probléma, hogy akivel esélyes, hogy a jövőben akár közös gyereket is vállalunk, összeköltözünk, stb. arról azért tudni szeretnék sok mindent és nem sértődés meg szájhúzás nélkül?


Ha például közli, hogy prostituált volt és a stricije 2 év múlva szabadul, akkor jó előre fel fogok készülni rá. Ha eltitkolja és csak akkor tudom meg, amikor újítjuk fel a fürdőszobát és az egyik burkoló srác lesz ez a strici miután szabadult, akkor mindkettőnket nem csak kínos, de veszélyes szituációba is hoz.

2023. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"A felsorolt dolgok a JELENRE és a JÖVŐRE is rányomják a bélyegüket. A múltbéli prostizás maximum akkor, ha nemi betegséget hordoz magán az adott férfi."

Tehát, az, hogy fizet azért, hogy valaki úgy tegyen, mintha élvezné vele a szexet, nem azt mutatja, hogy ő mérő én másképp áll a szexhez, mint én, aki kizárólag kapcsolatban szexel igaz? Ez nem a jelen problémája. Értem én. Ilyen szempontból a büntetett előélet sem. Elvégre a jelenben, ha van munkahelye, ahol ez oké, gyakorlatilag nincs kihatással az életére.

Az, ha valaki aktívan él ezzel a szolgáltatással, sok dolgot előrevetít. Mint írtam, döntések és következmények.

2023. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ugye tisztában vagy vele, hogy ezzel most öngólt lőttél. Mármint vélhetően nő létedre álltál a férfi oldalra az olyan nőkkel szemben, akik szakítanának/befejeznék az ismerkedést, ha NYÍLTAN ÉS ŐSZINTÉN kérdezne rá a férfi a múltbéli partnerek számára/körülményeire, ellenben ha magányomozót bízna meg és nem derülne ki, akár tökéletes házasság is lehetne belőle."

Nem választottam oldalt és öngólt sem lőttem. Vagy legalábbis fogalmam nincs mire gondolsz.

Én a tiszta kommunikáció híve vagyok. Mert nem akarok egy életen át titkolózni, vagy hazudozni. Ahogy arra se vágyom, hogy x év után bukjon ki, hogy végig vakon voltam. Szeretek bízni abban, akit partneremül választottam, így nem kutakodok

Ugyanakkor, ha nyílt hazugságon fogom egy fontos témában, akkor bizony menni fog.

Ha valakinek ez nem oké, távozhat. Nekem semmi bajom az olyan emberekkel, akik valamiért közlik, hogy köszönik, ebből nem kérnek mert... A mert lehet az, hogy érdekel (engem mondjuk nem különösebben), hogy hogyan lett vége a kapcsolatának, vagy azért, mert két benti macskával élek együtt, mert gyereket akarok, vagy bármi, ami nem oké neki. Nekem mindegy az ok, szeretem, ha ki van mondva, mert úgy egyenes, de a lényeg, hogy felismeri, hogy ez neki így nem oké és kilép ahelyett, hogy húzná az időt.

Azt soha nem értettem, amit te képviselsz, aki szerint van olyan, hogy rossz indok. Ha nekem nem fér bele a krva, az anál, a crossdresserség, vagy akármi más, akkor nem. Ennyi. Ettől az adott ember nem lett minősítve, nem lett megsértve. Ennek ellenére, te és sokan mások látványosan magukra veszik ezt. Nem vagyok köteles bármit elfogadni, mert nem a Máltai szeretet szolgálat vagyok. Ahogy te se és más se.

Ha ismered a határaid, vannak konkrét elveid és normáid, akkor, aki azon kívül esik, az kívül van és pont.

Ehhez viszont az kéne, hogy mindenki őszintén és nyíltan kommunikáljon. Ne azt mondja a kapcsolat reményében, hogy majd akar egyszer gyereket, ha pontosan tudja, hogy a majd itt is, mint sok más helyen a soha szinonímája. Stb.

És vállalja fel, ha olyat tett, olyan dolga van, ami az átlagnak nem oké. Ez lehet meddőség, a már említett krv, börtön, gyerek, benti állat, halálos, vagy az életet meghatározó betegség, az átlagtól eltérő szokások, vagy bármi. De vállalja, hogy a másik eldönthesse, feláll-e az asztaltól. Vagy, vállalja azt, hogy ő erre nem hajlandó választ adni, hogy időben kihátrálhassak, ha nekem az adott téma kardinális kérdés. Mert az is válasz, ha nem válaszol.

2023. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!