Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 föltött már csak a praktiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 föltött már csak a praktikus dolgok szàmìtanak ès nem a szerelem?

Figyelt kérdés

Milyen vagyonod van, milyen karriered, lehetőleg közel lakjunk egymàshoz, jò ha ugyanabban az utcàban.


A szerelem, vonzalom màr hàttèrbe szorul? Nem ez a legfontosabb? Ilyen kor felett inkàbb a praktikus dolgok számìtanak?


Egy 15 év utàn ùjra pàrkereső 42 éves nő.


2022. jan. 15. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nehéz elhinni, hogy ezt a kérdést egy nő írta ki.
2022. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szorul háttérbe, csak már objektívebben látjuk a lehetőségeket. 20 évesen még előttünk a világ, nem számít a távolság, a korkülönbség, az anyagi helyzet, mert "a szerelem mindent legyőz". 40 körül már látjuk, hogy azért nem mindent.
2022. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélem 42 évesen nem vagy ilyen hülye, mert akkor tényleg mindegy!

Én ezt lúzer pasi kiírásának érzem. Szerelem az az, ha megérintesz valakit, és a villámok csapkodnak, 200-600km-ról lónyál surrogása nem az. 1000-ből 1, aki minden személyes találkozás nélkül csak esélyest talál.

2022. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Bő egy hónapja 40 fölött vagyok, de nekem még mindig a szerelem számít. Mikor kéne változnia? Elkéstem már?
2022. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy le fogtok hülyèzni. 😁


Egyébként igen, nő vagyok ès 42 éves. Ez kizàrja, hogy ilyesmin kondolkozzak? Hmmm


Egyébkènt nem annyira sajàt tapasztalat, inkább csak amit a környezetemben làtok, hallok. Egyik 45 èves fèrfi ismerősöm mesélte, hogy megismerkedett egy nővel. 2 hàza van ès egy üzlethelyisège. Ez volt az első mondat, amit leírt róla. Nem azt, hogy kedves, vicces, csinos bàrmi személyeset, hanem csak a vagyonàt. Nekem ez kiábràndítò.


És kövezzetek meg nyugodtan, hogy 42 éves nő lètemre mèg mindig szàmìtanak az emberi értékek is, ès nem csak a vagyon.

2022. jan. 15. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a férfi ismerősödnek elsősorban a praktikus és anyagi szempontok számítanak egy nőnél, abból nem következik, hogy ez általános tendencia és 40 felett nekünk már bizony lefőtt a kávé, már csak a nyárikonyhát kell hozzáadjam a közös vagyonhoz és kész is vagyunk.

43 évesen ismerkedtem meg a párommal, 3 évvel ezelőtt. Szerelemből fogunk összeházasodni idén. Nem praktikus és nem anyagi okokból, sőt. Elég sok áldozatot kellett hoznunk a kapcsolatunkért, de megérte.

2022. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!