Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudna írni tapasztalatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna írni tapasztalatot olyan, akinek már bekerült a házasságába egy harmadik fél?

Figyelt kérdés

Sok ideje vagyunk házasok.

Jópár hónapja rájöttem,hogy férjem szerelmes egy másik nőbe.Ő ezt beismerte.Akkor viszont hozott egy döntést a férjem,azt mondta,hogy minket választ,azon dolgozik,hogy megszűnjön ez a szerelem érzése a másik nő iránt.A kommunikációt a szükségesre csökkentették,de munkaügyben azért kell beszélniük gyakran.

Testi kapcsolat nem alakult ki köztük,ölelések és csók volt.

Van egy óvodás korú gyerekünk.

Tudom,hogy ha meghozta a döntését,hogy azon dolgozik,hogy a családunk élete újra helyre álljon és a másik nőt ki akarja verni a fejéből,és én ezt elfogadtam akkor türelmesnek kellene lennem és segítenem ebben a folyamatban.De egyszerűen az elmúlt hetekben egyre többször borulok ki,nagyon nehezen viselem.Ugyanis érzem,látom,hogy azért az érzelmek még nem múltak el a másik oldalon.És egy kiborulásom során ezt be is ismerte,hogy nem múltak még el az érzések...

Akik kerültek már hasonló szituációba életük során,hogy a házasságukba, vagy komoly párkapcsolatukban megjelent egy ilyen szerelmi érzés egy külső személy iránt,meg tudtátok oldani ezt végül?

Az idő ezen vajon segít,ha férjem tartja magát a döntéséhez?

Minden választ,tapasztalatot megköszönök.



máj. 22. 08:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
51%

#28 ugyanez van nálunk, csak nálunk a feleségem csinálja ezt. Szerelmes lett, mindent "rám fog", hogy a korábbi viselkedésem miatt távolodott el tőlem és hogy nyitott érzelmileg más felé. Ebben volt is mondjuk valami (vagy csak velem is elhitette?!), elhagyni nem akar, mert állítása szerint szeret és szeretné, ha minden a régi lenne, meg a család/gyerekek, ezen kezdett el dolgozni ezerrel, az igaz.


Én főleg a gyerekek miatt tartottam ki kezdetben, most meg már azért, mert tényleg teper a feleségem nagyon, felszállt nála a rózsaszín köd, ez határozottan érezhető a korábbi állapothoz képest.


De hogy a bizalom mennyire fog helyrebillenni, azt nem tudom...


Őszintén, nem tudom még én sem 100%-ra, hogy mi a helyes döntés egy ilyen helyzetben.


Én most sodródok az árral egyelőre, aztán hátha kitisztul a kép és tudok tiszta fejjel dönteni.


Elhamarkodottan sem jó dönteni, nem egy pár hónapos vagy 1-2 éves kapcsolatról van szó esetünkben, hanem ~20 évről és több gyerekről.

máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

28: Nagyon át vagy verve. Ha már más nőt szeretget, szexel, miközben te is ugyanezt megadod, hátha valami változik. Soha nem lesztek már együtt monogám kapcsolatban (az is lehet nem is voltatok) hiszen ő már korábban se megoldani akarta a problémát, hanem téged lezáratlanul máshoz szaladt.


Érdemes volna elfogadod, hogy ez a kapcsolat ennyi és a következő partnernél jobban odafigyelni a párodra!


Azt is megjegyezném, hogy megcsalást arra fogni hogy egy ideig elhanyagoltad, elég gyenge mentség. Hogyha annyira rossz a kapcsolat, tessék lezárni egyenesen, utána lehet párt keresni. Itt viszont egyáltalán nem ez történt, lehet az is kiderül azért is te vagy a hibás, hogy hazudik...

máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!