Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudna írni tapasztalatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna írni tapasztalatot olyan, akinek már bekerült a házasságába egy harmadik fél?

Figyelt kérdés

Sok ideje vagyunk házasok.

Jópár hónapja rájöttem,hogy férjem szerelmes egy másik nőbe.Ő ezt beismerte.Akkor viszont hozott egy döntést a férjem,azt mondta,hogy minket választ,azon dolgozik,hogy megszűnjön ez a szerelem érzése a másik nő iránt.A kommunikációt a szükségesre csökkentették,de munkaügyben azért kell beszélniük gyakran.

Testi kapcsolat nem alakult ki köztük,ölelések és csók volt.

Van egy óvodás korú gyerekünk.

Tudom,hogy ha meghozta a döntését,hogy azon dolgozik,hogy a családunk élete újra helyre álljon és a másik nőt ki akarja verni a fejéből,és én ezt elfogadtam akkor türelmesnek kellene lennem és segítenem ebben a folyamatban.De egyszerűen az elmúlt hetekben egyre többször borulok ki,nagyon nehezen viselem.Ugyanis érzem,látom,hogy azért az érzelmek még nem múltak el a másik oldalon.És egy kiborulásom során ezt be is ismerte,hogy nem múltak még el az érzések...

Akik kerültek már hasonló szituációba életük során,hogy a házasságukba, vagy komoly párkapcsolatukban megjelent egy ilyen szerelmi érzés egy külső személy iránt,meg tudtátok oldani ezt végül?

Az idő ezen vajon segít,ha férjem tartja magát a döntéséhez?

Minden választ,tapasztalatot megköszönök.



máj. 22. 08:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jöttél volna rá, hogy hűtlen hozzád akkor el se mondta volna és teljesen a végsőkig elment volna vele, szeretők lennének szó szerint. Bár lehetséges, hogy azóta szeretői viszonyt folytatnak. Amúgy de, könnyű elválni, elhagyni a másikat főleg ha a csalfa fél már gondoskodott róla, hogy a házasság zátonyra fusson. Valljuk be, hogy most már késő iparkodni azon, hogy elmúljanak az érzései, a házasság működjön. Nevetséges próbálkozás lenne még olyan esetben is ha otthagyná a munkahelyét. Egyszerűen befellegzett a házasságnak. Döntsd el, hogy húzod-e az időt mellette, veszélyeztettek önmagad, értsd elcseszed még jobban az önbecsülésed, a gyermek hallgatja-e, hogy veszekedtek, vagy érzi-e tovább, hogy feszült a légkör - érzi, ne gondold, hogy nem! - vagy inkább beadod a válási papírokat és átadod úgymond ezüst tálcán a harmadik személynek. Lássuk be hogyha be tudott közzétek férkőzni akkor nagyon gyenge lábakon állt a házasság. Meggyorsította a folyamatot köztetek. Szerintem inkább el kéne válni mint folytatni a kabarét.
máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
34%

Ilyen helyzetben mindig azt kell részletesen kielemezni, hogy a csaló fél miért fordult egy harmadik ember felé!

Mert ha maga az ok nem lesz megszüntetve akkor hiába is dönt úgy a férj hogy a családot választja, az érzelmei miatt hosszabb távon nem fogja tudni tartani magát az elhatározásához.

Van egy ismerősöm ő is elkezdte csalni a feleségét az óvodás gyerekek mellett. Elmondása szerint a gyerekekkel való sok törődés, a szex hiánya, fáradság és az egymástól való "elfejlődés miatt" (egyik karriert épített a másik a gyerekekkel otthon volt) távolodott el a feleségétől. Ők is megpróbálták sokszor helyrehozni miután kiderült a megcsalás, de soha nem találtak vissza érzelmileg egymáshoz. Ők a vagyon egybetartása és a gyerekek miatt együtt maradtak, de a pasasnak később is mindig voltak szeretői. A feleség meg szépen csendben tűrte, homokba dugta a fejét, mert az anyagi háttér így volt biztosítva neki is és a gyerekeknek is. Persze a nőnek eléggé odalettek az idegei.

Úgyhogy nem elég fejben döntést hozni.

Azt kell nézni hogy miért fordult egy másik nő felé?! Persze ezt a férjednek tudnia kellene részletesen megvizsgálni (önvizsgálat). Ha egyedül nem megy akkor lehet pszichológus vagy párterapeuta segítségét is kérni.

máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%

#10:


Nem szerelmes belé, maga a szerelem érzésébe szerelmes, vagy fellángolt iránta ami tart maximum két évig. Ha igazán szerelmes lenne belé akkor elhagyott volna érte mint a pinty. De teljesen mindegy valójában mit érez mert ha szerelmes, ha elhitetti magával, hogy az akkor az érzései kb. 3-4 év környékén apadnának el. Na most te hajlandó vagy várni 2-3-4 évet?

máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még ezt hozzáteszem:


Az érzéseket ha hamisak ha nem nem lehet kikapcsolni, hiába is tudná ésszel, hogy nem kéne úgy éreznie a szívnek nem lehet parancsolni. Az lesz a vége, hogy teljes mértékben kikészülsz és váltok mindegy ki kezdeményezi, vagy te is félremész és váltok. Szóval hiába húzod az időt, hiába is vonnátok be szakembert csak pénzkidobás lenne a végeredmény és persze a kudarc, csalódás. Ami már nem megy azt el kell fogadni és engedni. Leróhatsz te vele/mellette ezer kört is körbe-körbe úgyis újabb megcsalás lesz a vége majd válás.

máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem érzés el tud múlni a párodból Krisztina iránt, de majd jön egy Barbi, aki iránt megint szerelmet fog érezni, kiderül, szánja, bánja, megembereli magát, pár hétig, hónapig, aztán jön egy Katalin, aki iránt megint szerelmet fog érezni, aztán ez is kiderül, de ez is elmúlik, aztán jön egy Anna, akibe megint szerelmes lesz, és folytatódik ugyanez.


A szerelem az mindig elmúlik.


A probléma fő oka, mondhatni ennek az egész dolognak a farkasfoga az, hogy a párod szerelmes volt beléd, nagyon szerelmes, nagyon szeretett, de a szerelem elmúlása után, nem alakult át mély kotődéssé, tehát nem alakult ki benne az, hogy én kötődöm a páromhoz, ezáltal én mint Laci, nem érzek más nők iránt érzelmeket, mert olyan szinten kötődök hozzád, hogy hülye lennék kockáztatni a kapcsolatunkat.


Tehát hiába fog elmúlni a szerelme eziránt a nő iránt az érzelme, jön majd másik nő, akibe megint beleszeret.


Egyszerűen és nyersen szólva....bszhatod az egész kapcsolatot, úgy ahogy van.

máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

#13:

Volt munkatársam is nagyon szerelmes lett. És tényleg elapadnak később az érzelmek. Kb 3 évig volt szeretője, de a hitelek miatt nem vált el a feleségtől (ő is nagyon átgondolta). És a szerető hiába várt rá 3 évig. Később lett egy másik szeretője, akibe elmondása szerint úgyszintén nagyon szerelmes volt. Az asszony valóban csak egy fix pontként funkcionált, de érzelmileg nem találtak újra egymásra.

Aki ilyen fellángolós, szerelmes típus, azon még az sem segít ha átmegy egy másik munkahelyre. Mert ott is találni fog magának valakit.

máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

#16:


Tudom, azért írtam, hogy hiába adná be a felmondást, hiába a párterápia, egyszerűen hiába minden. Vége!

máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

"Testi kapcsolat nem alakult ki köztük,ölelések és csók volt."

Akkor az ölelés és csók mi? Aha meg még amiről nem tudsz, mert biztos, hogy nem fogja megmondani neked! Tudod 2 felnőtt ember, főleg ha szerelmes is, akkor ott már bőven volt minden ami létezik, és nem is egyszer! Ők már nem fognak csókolozni a játszótéren mint a kis kamaszok!

És nem, nem te érted ígérte meg, hogy visszafogja magát, ha szerelmes másba végképp nem! Csakis az óvodáskorú kisgyereketek miatt, mert mint apa nem akar kudarcot vallani, meg vondolom gyerektartást fizetni! Ha nem lenne gyereketek, azt nem tudom van e közös ház, hitel, de rég otthagyott volna a francba a másik nőért!

máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
10: Férjed előtt voltál valaha szerelmes? Elmúlt?
máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

19-es:

Voltam, de az még nagyon-nagyon fiatalon volt... tizenévesen. Mi nagyon régóta együtt vagyunk, ezért felnőtt koromban nekem csak ő van/volt eddig. És nagyon szeretném, hogy így is maradjon ...

De nyilván akkor az a tiniként, tizenévesen érzett szerelem elmúlt, de hát abban nem is vagyok biztos, hogy az valóban az volt.

máj. 22. 12:45
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!