Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudna írni tapasztalatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna írni tapasztalatot olyan, akinek már bekerült a házasságába egy harmadik fél?

Figyelt kérdés

Sok ideje vagyunk házasok.

Jópár hónapja rájöttem,hogy férjem szerelmes egy másik nőbe.Ő ezt beismerte.Akkor viszont hozott egy döntést a férjem,azt mondta,hogy minket választ,azon dolgozik,hogy megszűnjön ez a szerelem érzése a másik nő iránt.A kommunikációt a szükségesre csökkentették,de munkaügyben azért kell beszélniük gyakran.

Testi kapcsolat nem alakult ki köztük,ölelések és csók volt.

Van egy óvodás korú gyerekünk.

Tudom,hogy ha meghozta a döntését,hogy azon dolgozik,hogy a családunk élete újra helyre álljon és a másik nőt ki akarja verni a fejéből,és én ezt elfogadtam akkor türelmesnek kellene lennem és segítenem ebben a folyamatban.De egyszerűen az elmúlt hetekben egyre többször borulok ki,nagyon nehezen viselem.Ugyanis érzem,látom,hogy azért az érzelmek még nem múltak el a másik oldalon.És egy kiborulásom során ezt be is ismerte,hogy nem múltak még el az érzések...

Akik kerültek már hasonló szituációba életük során,hogy a házasságukba, vagy komoly párkapcsolatukban megjelent egy ilyen szerelmi érzés egy külső személy iránt,meg tudtátok oldani ezt végül?

Az idő ezen vajon segít,ha férjem tartja magát a döntéséhez?

Minden választ,tapasztalatot megköszönök.



máj. 22. 08:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Akarni akarhatod, hogy együtt maradjatok és még a férjed is, de nem vagy már az egyetlenje és ezek után már sosem leszel. Állandóan lesznek szeretői, illetve ha valakivel el tudja képzelni a jövőt el fog érte téged hagyni gyerekestül. Ez biztos, úgyhogy így állj hozzá.
máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
66%

21-es nem biztos, hogy elfogja hagyni! Nagyon sok férfi nem hagyja el a családját a gyerek meg a közös anyagi javak miatt, azért is mert gyávák, kényelmesebb így, és a gyerekeiket nem akarják otthagyni!

Viszont innentől kezdve fájhat a fejed mindíg kivel fog megcsalni épp, és mikor fog hazudni! Ha elkezdenek félrelépni meg szeretőt tartani onnantól nincs megállás nekik!

máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
12%

A hozzászólásokat olvasva most már értem, hogy miért ilyen magas a csonka családok (nevezhetjük trendin mozaik családnak is) és a válások aránya Magyarországon. Elkeserítő.

Konklúzió: Dobjon el a kérdező mindent,amit eddig elértek,még ha a férje meghozta azt a döntést,hogy a családja a fontos és azon dolgozik,hogy rendbe jöjjenek a dolgok. De inkább küldje el a francba a kérdező,váljon el,és nevelje egyedülálló anyaként gyermekeit... szép kilátások...

máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
81%

Hogyne, nyilván sokkal jobb egy gyereknek egy olyan anya mellett felnőni, aki szép lassan felőrli magát. Megeszi a lelkét és az idegeit, hogy mindenáron egyben tartsa a családot, de a gyanú, a félelem, a bizalmatlanság folyamatosan ott lesz benne. Hol jobban, hol kevésbé, de nem fog elmúlni. Aztán egyszer csak elmegy mellette az élet, meggyűlöli önmagát és a férjét. Már késő lesz újrakezdeni. Fizikailag is megbetegedhet. És ha ezt lenyeli, a férj joggal fogja azt gondolni, hogy ezt megúszta, akkor a határ a csillagos ég. Folytassam még? Rohadt jó lehet megalázva, becsapva élni évekig.

Arról nem beszélve, milyen mintát ad át a gyerekének.

máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

24-es:

Nem, persze, hogy nem jobb. DE! Tegyük fel, hogy a kedves kérdező nagyon erős és túl tudja tenni magát ezen, és a bizalmatlanságon. Tegyük fel, hogy a férjnek tényleg fontos a családja és esetleg még a feleségét is szereti valóban, csak hát kissé sok gond akadt otthon. De most ha dolgoznak rajta mindketten, hogy jobb legyen és megmentsék, akkor miért lenne ez egy veszett ügy csuklóból? Miért kellene páros lábbal kirúgni a férjet azonnal?

Én úgy gondolom, ha békében tudnak élni, szépen egymással, és még a szeretet is jelen van, akkor igenis meg kell próbálni egyben tartani a családot a feleségnek is!


És ne értsetek félre, én is görénységnek tartom a férj lépését, és eleve azt, hogy ő szerelembe tudott esni (hisz ahhoz teret kell engedni), de egy esélyt mindenki érdemel. Szerintem.

máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%
29 éve vagyunk együtt. 8év kapcsolat után félrelépett a feleségem. Nem tudom, érzelem volt-e, de szex igen. Mikor lebukott, megígérte, hogy soha többet. Az óta is együtt vagyunk, de szinte nem telik el nap, hogy ne jutna eszembe. Sokszor csak rá utaló dolgokat látok, hallok, de ez is előhozza. Ezzel tudni kell együtt élni. Ezt se felejtsd el. Meggyőződésem, hogy a félrelépéshez mind a két fél kell. A megcsaló azért néz ki a kapcsolatból, mert valami hiányzik a megcsalt felől. Ezt is érdemes elővenni és boncolgatni. Kicsit pragmatikusan gondolkozom, ezért úgy vélem, ha a férj komolyan gondolja a megoldást, akkor munkahelyet is vált, hogy ne találkozzon a nővel. Csak a teljesen tiszta lap az, ami segíthet. A házasságotok most összeomlott, mint egy kártyavár. Ha mindketten akarjátok, kőről, kőre újjá lehet építeni, de ez iszonyat munka lesz. Sok sikert kívánok és sok erőt!
máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el az összes hozzászólást.

Nyers leszek és őszinte: teljesen mindegy mikor múlik el a szerelem, a lényeg az hogy beléd nem szerelmes és vszinu nem is lesz. Így nem lehet élni hosszú távon. Soraidbol szerintem fiatal lehetsz még, merj váltani.

Dóra Gyula videóit nézd meg, a lényeg hogy ha megbocsátasz, bele kerülsz egy olyan szerepbe , ami nem lesz jó neked. Akkor kimondatlanul azt jelzed, hogy ezt neki szabad, magyarul ha ez a csajjal vége lesz, lesz másik, mert úgysem dobod ki....

Tapasztalatból írok....

N

máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
0%
Szia. Lehet hogy nem válasz a kérdésedre, de ha gondolod leírom hogy a mi helyzetünk hogy alakul, hátha abból tudsz majd valamit levonni. Tizen éve vagyunk együtt,bár nálunk nincs gyerek. Pár hónapja beleszeretett a férjem egy másik nőbe, az utóbbi időben elhanyagoltam őt, és a viselkedésemmel úgymond én üldöztem el. Mondtam neki, hogy akkor nem állok az útjába, elmegyek.Azt viszont nem engedte, azt mondta hogy én vagyok az igazi szerelme és én vagyok a világon a legfontosabb neki. Mivel tudom, hogy tényleg szereti a másik nőt is, és alapból az én hibám, hogy ez így alakult,nem kérhettem tőle azt, hogy felejtse el a lányt...a szeretet nem ilyen, hogy csak ugy elfelejti az ember... Most ott tartunk, hogy én próbálok minden tőlem telhetőt megtenni, hogy jól erezze magát,ha már én b.sztam el .. viszont én iszonyatosan szenvedek. Valahol megértem Őt,de egyszerűen nem tudom elfogadni, se felfogni, hogy mást is szeretget, ölelget stb... tanácstalan vagyok. Nem tudom hogy kezeljem a dolgot és hogy fogadjam el.
máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

#28 el kell engedned. Lehet hogy hibás vagy de egy kapcsolathoz két ember kell hogy elromoljon ( pl kommunikácio, nem pedig egy másik nő ágyában kikötni )

Már nem szeret téged, csak ragaszkodik a jól bevált kényelmes életéhez. Te biztosabb pont vagy mint a másik csaj

Engedd el és találd meg azt aki csak téged szeret!!!!

Tapasztalatból beszélek

máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
#28 a te párod nem elég hogy manipulatív, mivel a megcsalást rád keni, hogy "jajj ez csak azért van mert nem foglalkoztál velem 🥺", hanem önző is veled is meg az új szerelmével is, mert a jól megszokottat sem akarja elengedni, de az új punci varázsa is kell neki! Gondolom az új nőnek minden sz*rnak elhordott téged, meghogy válófélben van és őt szereti blabla. Neked meg otthon azt mondja téged is szeret és nem akar elengedni, amit már a masik nővel biztos nem közöl!
máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!