Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lekoptatós szöveg egy férfitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekoptatós szöveg egy férfitől, hogy még nincs túl az exén?

Figyelt kérdés
Nem történt még köztünk semmi, csak elhívott találkozni, ami én úgy éreztem tök jól sikerült, jót beszélgettünk, de aztán behúzta a féket azzal, hogy még úgy érzi, nem heverte ki teljesen az exét. 4 hónapja szakítottak, 6 évet voltak együtt.
2023. márc. 14. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez idő alatt tényleg nincs túl az exén, csak megpróbált ismerkedni, hátha elfelejti.
2023. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Is-is.

4 hónappal 6 év után teljesen reális, hogy még nem heverte ki.

Viszont elhívott randira szóval akarhat valamit.

Én a helyedben a közelében maradnék és várnék. Sőt, el is mehettek ugyanúgy programokra cisnáln idolgokat együtt, csak ez most lassan fog menni.

De inkáb bmenjen lassan, minthogy goyrsan összejöttök, aztán azt sem érti mit csinál és szakít, nem?

2023. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom valóban nincs túl rajta. Lekoptatott miatta, nem miattad, nem hazudott.
2023. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jártál, ha nem keveredsz össze egy olyan pasival, aki nincs túl az exén. Csak szenvedés lenne.
2023. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka.. - Utolsót kiegészítem ezzel a sztorival. Olvasd el mi történt, mert belement a csaj a kapcsolatba úgy, hogy tudta az ex után vágyakozik.
2023. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Otven leszek, de mar husz eve is figyeltem, ahogy a noi ismeretsegi koromben csupa ilyen duma ment.

Tipikus. En a majd hivlak-ot kaptam, de az.

2023. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "lekoptatós szöveg"? Megmondta, hogy nincs túl az előző kapcsolatán. Ez azt is jelenti, hogy te nem vagy olyan, aki miatt úgy érezte volna, hogy túl van rajta. De nem "lekoptatós szöveg", egyszerűen nem érzi, hogy összeilletek és ezt őszintén megmondta. Mit mondjon, menj az anyádba, vagy mi lenne a megfelelő szöveg?
2023. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es: Hogyha azt mondta volna őszintén, hogy szerinte nem illünk össze, az egyértelmű lett volna, de ez teljesen mást jelent mint az, hogy még nincs túl az exén, és emiatt nem tud nyitni más nő felé. Utóbbiban benne van, hogy ez idővel változhat, ha lezárja magában a dolgokat, az elsőben nyilván nincs. Ezért tettem fel a kérdést, mert sokan csak amiatt mondják azt, hogy nincsenek még túl az előző kapcsolatukon, mert nem akarnak megbántani.
2023. márc. 17. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De ez nála sem biztos, hogy tudatos, sokszor van az, hogy valakivel igazából nincs semmi baj, tetszik is, de mégis valami hiányzik. Az ember ilyenkor akár maga is azt hiszi, hogy saját magával van baj, pl nincs túl az előző kapcsolatán. Én azért gondolom így, mert megtörtént már velem is hasonló. Egy ismerkedést megszakítottam,mert úgy éreztem, hogy az előző lány még hiányzik, aztán 2-3 hét múlva véletlenül találkoztam egy másik lánnyal, akinél egyáltalán nem éreztem, hogy bárki hiányozna. De az előzőnél őszintén úgy éreztem, nem azért mondtam, hogy ne bántsam meg, haragudtam is magamra, hogy egy ilyen lehetőséget elengedek.
2023. márc. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Nem. De legalább őszinte volt.
2023. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!