Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, milyen a nektek okés lekoptatós szöveg?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, sokat fogunk még találkozni. Bírom is, sőt, amúgy még tetszik is, csak most nem aktuális a közeledése. Egyértelmű akarok lenni, de kicsit sem akarom megbántani. Hogy jó ez nektek?

2018. aug. 13. 18:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
7%
"Fontos vagy nekem,legyünk csak barátok. blablablabla
2018. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok a barátja lenni. A munkatársam. Nem szoktam férfiakkal barátkozni.
2018. aug. 13. 19:07
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
"Nem akarlak megbántani, sokat fogunk még találkozni. Bírlak is, sőt még tetszel is, csak most nem aktuális a közeledésed. Egyértelmű szerettem volna lenni, de kicsit sem megbántani téged."
2018. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Félek, hogy a munkánk rovására menne, mert képtelen vagyok uralkodni magamon, és rádvetném magam néha néha, ezért inkább ne is kezdjük el kérlek.
2018. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Adott a szitu. Nektek ebben a helyzetben az lenne jobb, ha mondanám, hogy egyébként tetszenétek, vagy ha BIZTOS, hogy nem lehet köztünk semmi, akkor inkább azt akarjátok, hogy ezt ne mondjam a visszautasításkor? Fontos lenne a válasz!
2018. aug. 13. 19:24
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Az őszinteség és a korrektség mindig nyerő egy értelmes embernél. Lehet bővebben el kell magyaráznod, mert ő nem a te nézőpontodból látja a világot, és lehet nem fogja két mondat alapján megérteni a hátteret, de ezt nem is várhatod el senkitől. Ha nem adsz normális magyarázatot, és gyorsan, sunyulva rövidre akarod zárni, annak az az üzenete, hogy "annyiba se nézlek, hogy pár percet foglalkozzak veled, és egyáltalán nem érdekel a te nézőpontod".



De benyögheted ezt a "nem szoktam férfiakkal barátkozni", dolgot is, én ettől tutira hagynálak a fenébe, mert nem vagy valami érett (:

2018. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahogy itt megfogalmaztad az jó lesz.

Nem ködösítés, nem flegma, hanem egyértelmű és tapintatos. Értelmes felnőtt embernek ezen nincs miért megsértődnie.


Viszont az szemet szúrt, hogy "MOST nem aktuális"


Ez alatt mit értesz? A személye vagy az időzítés/élet helyzet?

Ha később esetleg szeretnél még tőle valamit (bírod és tetszik), akkor a visszautasítás miatt érezheti úgy, hogyha nincs ló, akkor jó a szamár is tegat nem a mostani visszautasítás, hanem egy esetleges későbbi próbálkozás lenne a sértő).

2018. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy ha megmondod neki hogy egyébként tetszik, de most nem alkalmas, akkor tedd hozzá azt is, hogy miért nem.


Velem is megesett ez, hogy a lány azt mondta, hogy most nem, talán majd egyszer.De azt nem tudtam belőle kihúzni hogy mégis miért nem. Kérdeztem hogy van-e más aki udvarol, nem volt. Kérdeztem hogy nem tart-e elég jóképűnek, azt mondta hogy dehogynem, nincs velem semmi baj.

De hogy mégis miért utasított el, azt nem mondta el. Ez meg így elég szar érzés, hogy igazából minden adott, de mégsem lesz belőle semmi és még csak nem is tudod miért nem.

2018. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Értem. A jövőt nem akarom nyitva hagyni, pontot teszek a végére, így fogok vele kommunikálni. Végiggondoltam, tudom, hogy a döntésem a jövőt is meghatározza, tehát ha most visszautasítom, akkor ezt nem lehet visszacsinálni. De nem baj. Nem akarok én senkit tornáztatni, túráztatni, esetleges hiú reményt kelteni. Ezért azt nem is mondom meg neki, hogy tetszik,csak esetleg méltatom néhány olyan tulajdonságát, amiket pozitívnak látok.


Köszi!

2018. aug. 13. 20:00
 10/26 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló, te mit szólnál hozzá, ha az élettársnőd a munkahelyén új, gyere járjunk ebédelni együtt, igyunk egy kávét minden cigiszünetben típusú barátságokat kötne? Te ennek örülnél? Nyilván megvan a kollegiális viszony köztem és a férfi kollégák között, de azért a juj, legyünk barátok- szövegből egy férfi felé én már kinőttem.

Más téma az, hogyha valakivel együtt sütöttem a pisipogácsát, és azóta barátom, meg ilyesmi, de itt nem erről van szó.

2018. aug. 13. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!