Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, milyen a nektek okés lekoptatós szöveg?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, sokat fogunk még találkozni. Bírom is, sőt, amúgy még tetszik is, csak most nem aktuális a közeledése. Egyértelmű akarok lenni, de kicsit sem akarom megbántani. Hogy jó ez nektek?

2018. aug. 13. 18:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy fennáll egy vonzalom is.
2018. aug. 13. 20:05
 12/26 anonim ***** válasza:

Szó sem volt élettársnőségről, drága, te csak úgy szimplán kijelentetted, hogy férfiakkal nem szoktál barátkozni, és erre reagáltam.

Mellesleg nekem is vannak ilyen jellegű barátságaim munkahelyen foglalt lányokkal, és semmi problémát nem okoz. Van, amelyiknek még a párjával is jóban vagyok. Te vagy itt az, aki a fogalomzavaraid miatt csinálod a fesztivált.

2018. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Jó, ne lovagoljunk a szavakon. Többen megiszok velük egy kávét, de valóban, kettesben férfiakkal nem barátkozom, ha foglalt vagyok.

Tudom, hogy ez mindenkinél máshogy van, látom is, hogy ez valakinek simán belefér, én viszont így működöm. De tényleg értem, és látom, hogy a többség pedig máshogy.

2018. aug. 13. 20:16
 14/26 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy mért fontos a bartáságnál a gatyájának tartalma?

Normális, lehet vele ökörködni? Nem érdekel, hogy van-e párja, vagy mi lóg (vagy nem lóg) a nadrágjában...


Ha meg többet akar, akkor kell határozottan indokolni, hogy "nem vagy az esetem", és tudjuk, hogy nem elég jó hozzád.


Minden esetben ha valaki jó, akkor arra vágyunk, és nem utasítjuk el. Ha valakit elutasítanak, az mindig abból fakad, hogy nem elég jó a másiknak. Nem kell ezt szépíteni.


Értelmes embereknél ez nem hiszti tárgya.


Addig meg míg nincs ilyen kínos szitu, bátran lehet barátkozni.

2018. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Szergej55 ***** válasza:
Nincs okés lekoptató szöveg, mert mindegyik kellemetlenül fogja érni. Jó, nyilván az alja a hitegetés vagy az egyáltalán nem válaszolás, de innentől majdnem mindegy, legyen őszinte és sallangmentes (pl. a most nem aktuális részt nyugodtan írd át vagy sztornózd, fölösleges).
2018. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha határozott vagy. Ebből megértené pl.:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


"Akkor se mennék el veled, ha te lennél az utolsó férfi a világon. Csak azért vagyok kedves veled, mert munkaköri kötelesség."

2018. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

14.-es Igen, régen én is ezt gyakoroltam. De az a tapasztalatom, ahogy igazán megnyíltam és tényleg barátként kezeltem így egy férfit, elég hamar többet akart. Kivétel egy volt, a főnököm, aki egy négy gyermekes apuka volt, kedves, okos, szép feleséggel. Egyébként pedig öt-hat ilyen után már bölcsebb vagyok, és kerülöm a kínos helyzeteket. Azért is tőletek kérdezem azt, hogy hogy lehet a legjobban lekoptatni, mert voltak ebben saját ötleteim, amiket bevetettem, volt sértődés utána, meg feszengés, részemről is, másik oldalról is befeszülés, köszönjek, ne köszönjek. Nem tudja ezt mindenki helyén kezelni, s akkor még fiatalabbak is voltunk.


Szóval tudom én, hogy mit miért csinálok.

Arra jutottam, hogy ha tartom a távolságot, nem kerülök ilyen szituba, és most ugyan megint benne vagyok, de mióta ezt gyakorlom jóval ritkább az ilyesmi, és ez mindenkinek jobb.

2018. aug. 14. 08:09
 18/26 A kérdező kommentje:

Jobban jársz, ha határozott vagy. Ebből megértené pl.:

16-os ilyen mondatot akkor is nehezen mondanék egy embernek, ha a fejemhez tartanának egy pisztolyt. Akkor azért kicsúszna mondjuk a számon, de na.. :-)))



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


"Akkor se mennék el veled, ha te lennél az utolsó férfi a világon. Csak azért vagyok kedves veled, mert munkaköri kötelesség."

2018. aug. 14. 08:10
 19/26 A kérdező kommentje:
2018. aug. 14. 11:51
 20/26 anonim ***** válasza:

Egy elburjánzott esetet ne általánosítsunk.

Ha valaki szimpi, barátkozunk. Baráti értékrend alapján. Ha valaki vonzó, akkor randizunk, később párunknak kérjük (de hülye kifejezés). Ha a barátságot nem tudjuk meghúzni, akkor egyértelműen látszik, hogy több mint barátság az érzés, lényegtelen a hivatalos státusz (házas).

A lényegtelen arra vonatkozik, hogy a vonzalom egy ember iránt, aki nem a párunk létrejött... (a megcsalás külön kérdéskör).


Én ha egy lányért oda vagyok (voltam, volt ilyen eset), akkor ha egy másik próbált az ölembe táncolni, ledobtam (löktem, toltam, stb) magamról, mert nem akarok semmi testit mással. Nem akarom!


És a barátság vonala határozottan meghúzódott.


A lelkiség is ugyan ilyen intim, mint a másik ölébe ülni.

Bizonyos mélység alá nem megyünk, mert a barát nem társ (párkapcsolati értelemben).


A határ egyértelmű, mit akarok a párommal, és mit akarok a barátommal csinálni...


A kolléga, főnök, házas státusz már csak bonyolítja az amúgy egyszerű kérdést:

Te tudod mi a barát vonalad? Azon aki túl lép, éreztetni kell vele, hogy "nálad mennyi".


Meg amúgy is mi az, hogy "nem aktuális a közeledése". Ilyen nincs. A szerelem egy villám. Vagy megcsap, vagy nem!


Olyan ez, mintha azt mondanád, hogy a lottónyereményt holnap utalnák, kérik a bankszámlaszámod, de te még "nem aktuális, kicsi türelmet kérnél". WFT?


(és jó esetben mindenkinek van bankszámlája, ebbe ne kössünk bele, a példa itt elvérezne)

2018. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!