Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, milyen a nektek okés lekoptatós szöveg?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, sokat fogunk még találkozni. Bírom is, sőt, amúgy még tetszik is, csak most nem aktuális a közeledése. Egyértelmű akarok lenni, de kicsit sem akarom megbántani. Hogy jó ez nektek?

2018. aug. 13. 18:53
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Te tudod mi a barát vonalad? Azon aki túl lép, éreztetni kell vele, hogy "nálad mennyi".


Ez hasznos volt, köszi. Nem tudom amúgy miért nem megy nekem ez a barátkozás, pedig lelki értelemben sem ülök az ölükbe, csak úgy vagyok, mondom, ami épp érdekel, foglalkoztat, - ilyen mindig van - meg a dinka poénjaimat, és mégis..


De ahogy olvastalak, az üzenet volt nekem, hogy ha lépnek, nem megijedni kell, meg elrohanni, hanem a határaimat kell kommunikálni feléjük, és úgy lehet folytatni.


Köszi!

2018. aug. 15. 19:27
 22/26 A kérdező kommentje:
A nem vagy aktuális meg azért nem ilyen egyszerű.Vannak élethelyzetek, amikor nem én vagyok az első, hanem valamely szerettem.
2018. aug. 15. 19:28
 23/26 anonim ***** válasza:

Már csak annyi a kiegészítésem, hogy lehet túl cuki, szép, szexi, vicces vagy (átlagon felülinek nem nehéz lenni, túl sok a zombi), és ennyi elég, hogy valaki "félre értse".

Ezt majd megszokod. :)


És a rokonságra való hivatkozás érthető számomra (de nem elfogadott), mert én is most azért gürizek, hogy a szüleimnek ne kelljen fával tüzelni, hanem miharamarabb legyen meg valami "tiszta" fűtés. Emiatt kb 5-kor kelek, és 18:00 ra vissza érek haza, tehát nem lenne minőségi időm a másikra, DE...

de nem hazugságokra, meg érthetetlen "most nem aktuális" hivatkozást mondanék a célszemélynek, hanem az igazat, ha tényleg embernek veszed, és tényleg "jó is lehet".


Elmondani, hogy roh.adtul nincs erőd (időd, kedved, akármid) most a dologhoz, de tényleg érdekesnek tartod, szóval ha ad egy pici időt, akkor majd meglátjátok, de addig kellemesebb lenne neked a baráti egyszerűség.


És a dátum:

Ha azt mondod, hogy "valamikor", az azt jelenti, hogy nem belátható időn belül, tehát nem akarod tartani az ígért dátumod, hanem "majd" jelentkezel. Ezzel a szűz krvát játszanád, mert kéreted magad (elég, hogy átlagon felüli vicces vagy, ne feledd!), de már komolyabbat nem akarsz?


Szóval ha tényleg bejön a csávó, akkor mond, hogy 1 év múlva térjünk vissza rá! (pl)

Mert akkor 1 évig legalább látod, hogy tiszteletben tartja-e a vágyad (döntésed), vagy nyomul, bedurcizik, stb, és 1 év múlva emlékezni fog-e az ígéretedre, vagy csak "bepróbálkozott egyszer" és el is felejtett?


Jó az ilyen "teszt", akár építő is lehet, ha okosan csinálod.


De amúgy a szerelmet nem nagyon tudod "nem érek rá"-zni, mert az jön, és kívánod a másikkal az időtöltést, akármennyire zombi vagy meló után (magamból indulok ki).


Látod milyen nehéz, ha picit is jobb vagy mint az átlag? :)

2018. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Elolvastam. Köszi. Nagyon hasznos voltál. Megérte nem besértődni az elején azon, hogy kezdetben úgy tűnt nem értjük egymást! Jó élmény volt!

Szia!

2018. aug. 15. 21:10
 25/26 anonim ***** válasza:

A sértődés amúgy se egy értékes dolog, mert bármikor tanulhatsz (kaphatsz) valamit a sértő féltől, ami értéket képviselhet az életedben. (max kétségekkel kell fogadni az új infót a sértődés közeli téma miatt)


És amúgy örülök, hogy ilyen őszinte vagy magadhoz, ténylegesen a megoldást keresed, ritka hozzáállás, jó csaj vagy (jellemileg tuti), sok sikert a sráchoz, meg az élethez is! :)

2018. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Amúgy a fűtésre van megoldásom! :)
2018. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!