Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "nincs időm" az lekoptatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nincs időm" az lekoptatós szöveg lányoknál?

Figyelt kérdés
Azt elhiszem hogy nincs ideje mert sokat kell tanulnia és mellette dolgozik is de azt mondta "majd szólni fog ha lesz ideje" (gyakran látjuk egymást)

2017. márc. 19. 02:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek arra van...............
2017. márc. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Kiba szottul igen.


Nekem felsőfokú nyelvvizsga előtt 2 nappal is volt randim (mindkettő jól sikerült végül) és hiába a heti 5x8 óra, mégis lenne minden héten pár estém randizni. Az mellett hogy ugyanúgy szoktam találkozni barátokkal, néha hazajárok a szülővárosomba és vannak otthoni és szabadtéri hobbijaim is, amiknek élni szoktam.


Ha tetszenél neki(/akarna dugni veled), akkor lenne ideje rád.

Ez kvára utálatos dolog, mert ilyenkor sokszor azt lehet hinni, hogy csak tartani kell a kapcsolatot aztán majd egyszer lesz valami. Közben meg ha most azonnal megmondaná mi a helyzet, akkor simán hagyhatnád a pcsába őt és nem pazarolnál rá időt. De erre a legtöbbje képtelen

2017. márc. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az a durva, hogy ilyenekkel sok éven keresztül semmi gondom nem volt szinte. Mindig találtam nőt magamnak akár tartósan, akár alkalmira. De az utóbbi fél-1 évben rengeteg ilyet kapok én is hogy "Bocs, most nem érek rá, sok a dolgom/megbetegedtem"

Kva undorító. Nálam a személyes találkozó az alap, minél hamarabb. Aztán ha nem jött be a másik és átgondoltam a dolgot, akkor megírom egyből, hogy ne számítson semmire és inkább fejezzük be az ismerkedést.


Tényleg ilyenkor csak az jut az ember eszébe, hogy bsszák meg magukat. Aki nők így állnak férfiakhoz, azok utána ne legyenek megsértődve, ha ők is kihasználást kapnak vissza ugyanúgy majd, más férfiaktól.

2017. márc. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
esti müszakban dolgozik és levelezön van :/ nembaj várni azt ha 1 hét utan se mond semmit leszarom
2017. márc. 19. 02:34
 5/11 A kérdező kommentje:
hát én azért gondolkodok pozitivan mert volt olyan engem hivott el egy csaj és tényleg pont a legrosszabkor jött a dolog nem értem rá pedig szivesen elmentem volna vele.
2017. márc. 19. 02:37
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es, mert te bacnál, mindenki olyan, mint te. Wow.
2017. márc. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát,én így voltam egy pasival. Nem volt ideje kapcsolatra, betegek lettek a szülei+3 céget vezetett,aludni járt haza. Sokszor ott aludtam nála,amikor időben hazaért,beszélgettünk, hétvégén esté ként,amukor nem dolgozott mindig elmentünk valahova.

Aztán megoldódtak a dolgok ,több ideje lett és most már tényleg együtt is vagyunk. És totál megérte várni....nagyon szeretnük egymast.

Szóval lehet ez egy különleges eset ,nem tudom.

Nálam 15 évvel idősebb pasiról van szó egyébként.

Nem tudom,neked kell tudnod mit csinálsz.

20

L

2017. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez lekoptatós igen.
2017. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6: Nem érted. Én is kapcsolatot keresek. Az a végcél.

De ha valakivel randizgatok és látom hogy nem akarok tőle kapcsolatot, akkor azért legalább egy szex belefér, ha külsőre az esetem.


Rengetegszer van olyan, hogy valakivel randizgatunk, lefekszünk egymással akár mondjuk néhány randi után, de végül mégsem jönnek össze a dolgok és inkább tovább lépünk.

2017. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azért láttam rajta hogy meglepődött és így hirtelen nemtudta mit mondjon, hát reménykedem hogy nem lekoptatos szöveg.
2017. márc. 19. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!