Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "nincs időm" az lekoptatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nincs időm" az lekoptatós szöveg lányoknál?

Figyelt kérdés
Azt elhiszem hogy nincs ideje mert sokat kell tanulnia és mellette dolgozik is de azt mondta "majd szólni fog ha lesz ideje" (gyakran látjuk egymást)

2017. márc. 19. 02:09
1 2
 11/11 EG0 válasza:

A "nincs időm" mellett az egyéb lekoptatós szövegek:

- épp lebetegedtem, de szólok, ha jobban vagyok

- közbejött egy családi program és még nem látom a jövő hetemet se

- bocsi, de épp tegnap megismerkedtem valakivel, és nem akarok több vasat tartani a tűzben, remélem megérted

- szar hangulatom van, most senkire nem vagyok kíváncsi, ha változik, majd szólok

Mindegyikkel az a baj, hogy elvileg lehet igaz is, csak valahogy a gyakorlatban mind kamu.

A lányok nagyon nem korrektek ilyen téren. Talán ha 1%-uk mondja meg a valódi döntését és annak az okát.

(Sajnos még kortól sem függ.)

2017. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!