Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, nők, mi volt a legmega...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi volt a legmegalázóbb lekoptató szöveg amit kaptál?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Hogy "túl sok vagyok neki", de nem is a szemembe mondta, hanem a haverjával üzente meg nekem. :D
2021. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
A legmegalázóbb hogy mással akar szexelni, “kár hogy nem lehet két nője egyszerre.”
2021. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Én azt tapasztaltam (csak a személyes élményem), hogy ha én kezdeményezek egy fiúnál még ha vissza is utasít általában kevesebben teszi mint a lányok többsége, már csak amiatt is, mert a lányok részéről nem szokás megtenni az első lépést, ezért ez általában már magában pozitív meglepetést okoz. Az egyetlen rossz tapasztalatom az volt, hogy egyszer egy srác nem írt vissza az üzenetemre
2021. márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
2# én biztosan mondtam volna neki, nyugodtan bevonhatja az új nőcit, meg az anyját is..mivel ez neked sok.
2021. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

4# vagyok, nekem exem mondta hogy ne szálljak el magamtól, tiszta narancsbőr vagyok🤷🏻‍♀️

Meg hogy ő nem akarja hogy nekem jó” legyen.

Meg hogy szerinte férfias” (😂) vagyok. (Ezt utóbbit arra mondta hogy smink nélkül is mertem lenni néha. Igen ezt mind 1 ember mondta. Nem pont lekoptató szöveg, (mivel együtt maradtunk még sokáig az ilyen mondatai után sajna) de elmehetne annak is, nagyon bántó volt számomra.

2021. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Amikor a pasi egyértelműen jelzi hogy bejövök neki, hetekig hónapokig csipkelődik, majd amikor szóba kerül egy meeting szünetében hogy mi a véleménye rólam, azt hazudja hogy nem is dolgozunk együtt, nem tud rólam semmit. Egymással szemben van az asztalunk, és van közös projektünk. Azóta sem értem, de már nem is akarom érteni.
2021. márc. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Exe jobban nézett ki, nem akarja lejjebb adni.

Engem szeret, de mást kíván.

2021. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor írtam neki smst, h akkor most végülis mi lesz velünk, az volt a válasz, hogy ő tegnap vette a telefont a " delikvenstől" aki üzeni, h nem.
2021. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Vagy a másik, aki szőrén szálán eltűnt, felhívtam fülkéből, - régen törtènt- rákérdeztem, van e valakije, mondta, hogy igen, kérdeztem, miért nem mondta akkor meg egyenesen, azt mondra, nehéz beszélni.
2021. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen, hosszas drámázás után, oda lépett hozzám a nagy szerelmem, és megcsókolt. Majd egy héttel később közölte velem, hogy visszamegy az exéhez, mert vele lehet szexelni, én meg a fülem botját sem mozdítottam. Nem tudom, hogy mit várt, tudta, hogy még szűz voltam.
2021. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!