Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, nők, mi volt a legmega...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi volt a legmegalázóbb lekoptató szöveg amit kaptál?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 23:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rád pénzem.

Egy világ dőlt össze bennem, azóta is kihat az életemre, pedig 10 éve volt legalább.

2021. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem lekoptató szöveg volt, de a legmegalázóbb, amit valaha is hallottam olyantól, akit szerettem. Azt mondta, hogy átlagos vagyok, de az nem baj, neki nem kéne jó nő, mert azt félteni kell.
2021. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Az, hogy még mindig a volt barátnőmbe vagyok szerelmes. Vagy hogy most szakítottam, és én most "pihenek".
2021. márc. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Melchi85 ***** válasza:
100%

A legmegalázóbb? Ez sem mist volt de mely nyomot hagyott. Kamaszkoromban volt még:

Miután rajött hogy bejön nekem lazán a szemembe nézett és kiröhögött majd azt mondta: ugyan már kis hülye. Nezz magadra! Hogy gondoltad mindezt?

Én 14 voltam Ő 16!

Illetve még egy mástol:

"Nem.vagy olyan szép hogy válogathass!

2021. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 zyprexaaa ***** válasza:
8 évig volt kapcsolatunk, amiben ilyen mondatok hangzottak el:" Fesd ki magad, mégiscsak emberek közé megyünk." "Ha elhízol is szeretni foglak, de kívánni nem." " Én nem akarlak megcsalni, ezért csináljuk hármasban." Ezek után, már olyan meglepő sem volt, h úgy szakított, h (aznap kétszer) nem vette fel a telefont és vissza sem hívott. Elégtétel volt azért vmelyest, h 8 hónap után újra akarta kezdeni a kapcsolatot, "természetesen feltételekkel" én meg tudtam rajta vigyorogni.
2021. márc. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
"Túl negatív vagy." Miután az ő érzéketlensége, a hazugságai és a pipogyasága miatt, a családja beszólásai és a 15 másodperc után bekövetkező magömlése miatt, valamint a gyerekes konfliktuskerülése miatt egy depresszív állapotba kerültem. Szakítani akartam, de mivel ő mindig előadta, hogy teljesen elégedett velem és a kapcsolattal azt hittem én látom rosszul a dolgokat. Miután ebben meggyőzött másnap szakított.
2021. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!