Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is az a leg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az a leg gyávább szakítási szöveg hogy : nem érdemellek meg, neked jobb kell?

Figyelt kérdés
Lefordítom: na jól van, te nem vagy képes gondolkodni, hiába akarsz velem lenni és én is veled, de ez sz@rt se ér, az a lényeg hogy te nem tudod felelősség teljesen megítélni egy kapcsolatot, de majd rá jössz hogy jobbat érdemelsz. Én pont a fordítottja vagyok, ha egy csaj tuttomra adja hogy nem kér belőlem, akkor se adom fel, mert önző vagyok, de gyáva nem tudnék lenni. Ha szakítanék a szemébe mondanám hogy mást szeretek, és nem nézném annyira hülyének hogy be etessem azzal hogy mind ketten akarjuk egymást, de szakítsunk a "te érdekedbe", mert én jobban ismerlek mint te magadat. Szólok előre ez csak kamu, mert akit valóban szeretünk, nem cseszümk ki vele + magunkkal, ezek hazudnak, vagy elmebetegek.

2020. dec. 20. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nagyon gyáva szöveg.

Naná...! Azért szakít velem, hogy nekem legyen jó? Dehogy, neki lesz jó, csak nem meri bevallani, hogy engem dobni akar.

2020. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Süket, sumák szöveg. Álszent.
2020. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%

": na jól van, te nem vagy képes gondolkodni, hiába akarsz velem lenni és én is veled, de ez sz@rt se ér, az a lényeg hogy te nem tudod felelősség teljesen megítélni egy kapcsolatot, "


Nem erről szól ez a panelszöveg.

Arról szól, hogy te sokkal többet érdemelsz, mert TE annyira jó vagy,

sokkal inkább ő fölötte állsz. Ezért ő továbblép, hogy te boldog lehess.


Na, ezért ócska, álságos, hazug, nyálas, képmutató szöveg.


Végül is lelép, de nem sérteget, nem tűnik el szó nélkül.

Csak gyáva kimondani, hogy már régen mással hajt, vagy mással kezdett.

2020. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nincs jó szakító szöveg. Amíg csak ismerkedsz valakivel nem érezném jobbnak, ha azt mondaná nem érzi, hogy közöttünk működni fog, mert rossz a személyiségem és a külsőm, viszont találkozott egy férfivel, aki szimpatikus és megpróbálja vele. Amikor hosszabb ideje tart a kapcsolat akkor tudni fogod a szakítás valós okát, még akkor is ha nem mondja el konkrétan.


Ismerkedésnél mindkettő rosszul esik, azt a hazugságot fogd fel úgy, hogy ő nem akar veled lenni és lapozz tovább.

2020. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Éppen ellenkezőleg, szerintem a legjobb, és legőszintébb. Most valaki, hogy bizonyíthatná jobban az irántad érzett szeretetét annál, hogy azt akarja boldogabb légy valaki mással, tehát egy hatalmas áldozatot hozol, mert tudod ő mást, jobbat érdemel. Én csak remélem, hogy eljön az alkalom, hogy elég bátor legyek így szakítani valakivel.

Ha elég tökös lennék, már rég megtettem volna ezt a mostani kapcsoaltomban, csak sajnos -annak ellenére, hogy ő tényleg sokkal jobbat érdemelne- érzelmileg függök tőle.

2021. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!