Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja, attól tart, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, attól tart, hogy rá fogok unni. Ez mit jelent nálatok, lányok? Lekoptatós szöveg?

Figyelt kérdés
Mindketten 25 évesek vagyunk. Sokkal okosabbnak tart magánál. Ez lehet a lekoptatás kezdete?
2020. jún. 6. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem lekoptatós szöveg egyáltalán, én is szoktam ilyet mondani a barátomnak, mert tényleg ettől félek... 😌 De szeret ha ilyenre gondol
2020. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ez csak azt jelenti hogy a lány egy kicsit önbizalomhiányos.
2020. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Attól fél hogy előbb utóbb megunod, azaz elhagyod. Nem lekoptatasbol mondta, bar 25evesen nem kene ennyire önbizalomhianyosnak lennie.
2020. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Ettől én is félek. Komolyan tervezek a párommal, mégis néha mondom neki, hogy annyira tartok tőle, hogy összeomlik a kis közös életünk, mert megun... Vagy jön neki valaki.


Tudod, mikor terveznél az új családoddal, de tudod, hogy itt nem biztos, hogy az a stabil, ellophatatlan szeretet lesz, mint amit a szüleid, testvéreid adnak, nehéz néha hinned abban, hogy meg tudod tartani vagy nem lesz valami rajtad kívülálló dolog, ami ennek véget vet...


Szerintem csak ilyen típus, vagy kevés az önbizalma. Inkább vedd pozitívnak rád nézve.

2020. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :)
2020. jún. 6. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Tipikus lekoptazós szöveg, nekem is beadta egy csaj, egy hónap núlva meg már másik csávóval hentergett.
2021. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!