Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Offoltam - offolt, mégis vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offoltam - offolt, mégis vele szeretnék lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott egy lány akit több éve ismertem meg elkezdtünk beszélgetni még annó, de ráhagytam a dolgot azt éreztem akkor hogy nem szeretnék semmi.. ez sajnos 2x is eljátszottam vele. De valamiért mindig érdekelt hogy mi van vele. És egy bulin ez után összefutottunk ami után elkezdtünk újra beszélgetni és komolyra fordultak a dolgok.. viszont az ő családon belüli problémái miatt úgy beszéltük meg, vagyis hát ezt ő döntötte el hogy ezt akkor és úgy nem szeretne szóval dobott.. rá fél évre viszont egy bulin megláttuk egymást és akkor is végig beszélgettük/kavargasztuk az estét szóval így nemtudom mi van mit csináljak, vagy hogy 😅

2023. febr. 6. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"azt éreztem akkor hogy nem szeretnék semmi.. ez sajnos 2x is eljátszottam vele."

Mi miatt érezted úgy? Hogy hogy már nem úgy érzed ?


"Offoltam - offolt, mégis vele szeretnék lenni."

Nem csak azért, mert ő utasított vissza és fáj az egódnak, most meg "kaparnál"?

2023. febr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 4x sikerült megtalálnunk egymást, aztán szerintem ez így nem ego kerdese
2023. febr. 6. 01:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De, ez pontosan annak a kérdése.
2023. febr. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
legyél online
2023. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja kétszer nem volt jó, aztán mikor "dobott", akkor hirtelen kell má mi?? Egóharc semmi több.

Ha most azt mondaná, hogy szabad a pálya, akkor megint nem kéne.

2023. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!