Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki akar használni vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akar használni vagy tényleg szeretne valamit?

Figyelt kérdés

Szóval beszélek egy sráccal, kb. 2 -3 naponta találkozunk is már 3 hete (csókolóztunk egy kicsit )majd tegnap elhívott randizni ami tök jó volt viszont kicsit szkeptikus vagyok vele kapcsolatban, mert a randi után azt akarta, hogy átmenjek hozzá amire természetesen nemet mondtam, de már többször is említette, hogy nálam aludna. Attól tartok csak kiakar használni viszont mesélt rólam a barátainak, szüleinek, beszéltünk olyasmikről, hogy bemutatom a szüleimnek (nem lett így kimondva, de voltak olyan utalások) szóval nem értem.

Én 19 vagyok, ő 21.


2022. dec. 5. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Kihasznál
Nem használ ki
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, akkor hihetsz neki ha már be is mutatott mindenkinek, addig én is mondhatom hogy a szentlélektől van az apuka, ugye érted?
2022. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is kételkedem benne
2022. dec. 5. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni hogy vársz, ha betartja amiket mondott akkor jó úton jártok, ha nem, akkor fel kell ismerned hogy ezt a kapcsolatot ő nem akarja.
2022. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát, mivel randi után hirtelen át akar hívni, ott már eléggé gyanus.
2022. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szerintem is csak arra utazik.
2022. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez alapján semmit nem lehet tudni. Eleve nem ismerjük a srácot, másrészt attól, hogy szexet akar, nem biztos, hogy többet nem. :D Az ismerkedés ilyen, kockázatos, ezt vagy elfogadod, vagy pattintod a srácot.
2022. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Hallgass a megerzéseidre. Ha már ilyen gondolat merül fel benned az nem jelent jót.
2022. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül megkért, hogy a barátnője legyek szóval minden oké😂
2023. jan. 20. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!