Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom ha esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ha esetleg tényleg szeretne valamit a férfi, vagy ha csak sajnálatból teszi mindezt?

Figyelt kérdés
Szóval nekem már régóta, konkrétan évek óta tetszik ez a férfi, szerintem szerelmes vagyok, de mivel komoly kapcsolata volt, eltávolodtam és nem igazán kerestem, mert ha én lettem volna a párja helyében biztosan baromira zavart volna egy nő aki szerelmes a páromba. Szóval ugye távol maradtam, és igyekeztem kb nem is gondolni rá, de ha elmentem tandíjra valahogy sosem éreztem azt, hogy “ez a férfi kell nekem”. 1-1 sráccal lefeküdtem, de nem volt valami jó egyik sem. Most viszont összefutottam ezzel a férfival és megtudtam, hogy szakított a párjával, amit sajnálok, de ez igazából lehetővé teszi, hogy megpróbáljak közeledni felé. Vagyis így gondoltam, de aztán beszélgettünk, és kérdezte hogy mi a helyzet, hogy vagyok, ilyenek, és gyorsan kiderült számára, hogy csak a munkáról szól az életem, és elhívott, hogy “mozduljak ki vele valamikor”. Na most ez lehet valami baráti dolog is, hogy többen elmegyünk valahova, vagy az is, hogy valami randi jellegű “kettesben” lévő program. Ami nagyon szuper lenne, mert sajnos még mindig szeretem. Viszont nagyon nem szeretném azt, hogy ő csak sajnálatból mondta, én pedig bekattanok, hogy hátha én is tetszem neki, mert az iszonyatosan gáz lenne. Főleg ha sajnálatból elhív valami baráti dologra, és csak útban leszek mindenkinek, és mindenki azt gondolja, hogy “minek van ez itt”. Szerintetek lehetséges, hogy tényleg szeretne valamit tőlem? Vagy talán tudja, hogy szerelmes vagyok belé, így simán megd.ghat és csak kapóra jövök (ez nagyon rossz lenne… és remélem nincs így)? Vagy tényleg lehet csak sajnál? 26N

2022. dec. 13. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm, azt gondolom, hogy ha randit szeretne akkor kimondaná.

Ez baráti, ismi gesztus volt, semmi más.

Mást nem tudok írni, mert nem látok bele a pasi agyába.

2022. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Hogy jutott eszedbe ez a sajnálat dolog?

Elhívott valahova mert neki sincs senkije, meg neked sem.

Örülj neki szerintem.

2022. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

ez sztem randiféleség.


az amerikai filmekben ilyenkor azt szokták mondani a nők erre: "Te most randira hívsz engem?"


és ezt a kérdést nyugodtan feltehetted volna, mert most tisztán látnál.


de minimum arra rákérdezhettél volna, h. másokat is meghívott-e v. csak 2-en lesztek.

ezek alap dolgok, sztem tanulj meg jobban kommunikálni.


ha majd taliztok, mindenképp kérdezz rá, h. mi ez, mik a tervei.

2022. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1

"Ez baráti, ismi gesztus volt, semmi más.

Mást nem tudok írni, mert nem látok bele a pasi agyába."



ha nem látsz bele a pasi agyába, mire alapozod h. ez simán ismi gesztus volt, semmi más???

2022. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert felnőtt férfi, aki ha hívta hogy gyere egy kicsit kikapcsolódni akkor nem félne konkrétan randira hívni.
2022. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

5


sztem nincs igazad!

régen találkoztak, most is csak úgy összefutottak.

ilyenkor ritkán támadják le a másikat randival, hanem elhívják, és majd alakul.


szintén igaz az általad felhozott felnőtt ffiakra, h. egy nőt csak haverságból nem nagyon hívnak el, csak ha amúgy bejön nekik.

2022. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen igazad.
2022. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!