Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszat fog rolam gondolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat fog rolam gondolni a parom ha megmondom neki, hogy nem szeretnem ha ajandekoznank karacsonykor?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a karacsonyt,nem tartom. Nem tudom gonoszsag e megkerni a paromat, hogy ne ajandekozzuk meg egymast. Nem erdekel ez az egesz karacsony tema. 24N
2022. dec. 22. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Rosszat fog gondolni
Nem.
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem, bele halnál ha vennétek egymásnak valami kis ajándékot?
2022. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonoszság, de az ilyesmit illik megbeszélni. Mindkét félnek készen kell állnia ez esetben a kompromisszumra, mert csak úgy megy majd.
2022. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, ez miért 2 nappal karácsony előtt jutott eszedbe, amikor már valszeg rég megvette az ajándékot. Ha előre megbeszélitek, nimcs vele semmi gond.
2022. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3. Nem vette meg.


1. Igen, nagy dolog mert szamomra nincs olyan hogy karacsony

2022. dec. 22. 19:50
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
rosszat nem fog gondolni, de lehet lecserél egy nem besavanyodott emberre.
2022. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez előre, meg van beszélve, nem gáz, viszont így 2 nappal karácsony előtt szerintem nagyon is. Plusz a lelkivilágoddal sem leeht midnen rendben, ha neked "nincs olyan, hogy karácsony" Talán ez nagyobb gond, minthogy nem veszel neki semmi ajándékot.
2022. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
41%

Miért lenne valaki attól besavanyodott, mert nem szeret egy olyan ünnepet, amit csak kitaláltak kb. 1700 éve :)


Nekem csak rossz emlékeim vannak a Karácsonnyal kapcsolatosan, apám terrorja, a szünidő utáni iskolai napok, amikor mindenki felszabadult, te meg nem érted, hogy miért... Szakítás..

Bőven lehet egy embernek oka, hogy ne szeressen valamit, amit te és a mézes mázas bénaságod istenít.



Kérdező, ha normális a párod, akkor elfogadja és ez független attól, hogy ő szereti-e vagy sem a Karácsonyt.

Kellemes ünnepeket minden olvasónak és a magányos lelkeknek meg kitartást.

24F

2022. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vett semmit, nem értem a kérdést.

De szólni nem ártana neki.

2022. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Zsidó vagy vagy csak ennyire be vagy savanyodva?


Nem kell a Jezus szülinapját ünnepelni, úgy is hívják, hogy ez a szeretet ünnepe..ah..de minek is magyarázok neked.



De én kiábrándulnék belőled.

2022. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

felnőtt ember vagy b+, ne rinyálj már a múltadon. Változtass akkor a jelenen, hogy neked legyen jó. Ha gyereked lesz, akkor ő is azt fogja hallgatni, hogy neked milyen sz@r gyerekkorod volt? hurrá. Apánk nálunk ugyanazt csinálta. De tudod mit? Én nem ezt fogom továbbvinni a családomba, csak azért mert ő egy spúr, besavanyodott életunt sz@r volt.


Igen is besavanyodott ember, aki nem szereti az ünnepeket. Nem kell 9 fogásos vacsora, meg 500e-es ajándék. De a Karácsony az karácsony.


Ha a párom nem szeretné a karácsonyt és felnőtt nő létére képtelen volna félretenni a múltbéli sérelmeit, akkor elgondolkodnék azon erősen, hogy én ilyen anyát, ilyen mintát szeretnék e mutatni a gyerekeimnek. A válasz rá az, hogy NEM!

2022. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!