Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszat fog rolam gondolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat fog rolam gondolni a parom ha megmondom neki, hogy nem szeretnem ha ajandekoznank karacsonykor?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a karacsonyt,nem tartom. Nem tudom gonoszsag e megkerni a paromat, hogy ne ajandekozzuk meg egymast. Nem erdekel ez az egesz karacsony tema. 24N
2022. dec. 22. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%

Végre van egy lelki társam 😂Nálam sincs karácsony.

Nem értem, miért lennénk attól besavanyodottak. Azokat is így ekézitek, aki pl.Valentin-napot nem tart vagy, mit tudom én, nem szereti a húsvétot?

Ez egy keresztény ünnep lett, én pedig ateista vagyok. Mondhatjátok, hogy nem csak az, a szeretet ünnepe, blabla. De akkor máris eljutottunk oda, ami Valentin napon szokott felmerülni. Csak akkor szereted a párod? Hát, én nem vagyok hajlandó 3 nap képmutatásra. Vagy szeretek valakit az év 365 napján, és minden nap éreztetem vele, vagy soha. Ajándékot meg kap, amikor én nem. Pl.szülinapján. Röhej, hogy vegyek valakinek valamit, aminek vagy örül, vagy nem, majd ő kb.azonos értékben (ha nem, az újabb ok a drámára), vesz nekem, ami jó esetben nyomokban hasonlít arra, amit valóban szerettem volna. Ahelyett, hogy mindenki csak simán megvenné magának, amire szüksége van.

A gyerekemért se kell aggódnia senkinek. Nem fogyatékosok vagyunk, csak nem szeretjük a karácsonyt. A gyerekeknek ez az ünnep fontos. Ahhoz, hogy átélhesse, nekem kell tenni, mert én vagyok a szülője, és fogok is. Nyilván nem fogom elküldeni, hogy vegyen magának ajándékot, meg díszítsen fát, ha akar. Viszont egy felnőtt jó esetben már nem hisz a Jézuskában és ha neki fontos ez a bohóckodás, akkor biztos talál magának elég sült bolondot, akivel együtt küzdhet az utolsó tusfürdő csomagért. Engem nyugodtan békén hagyhat.

2022. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!