Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretnem ot de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnem ot de nem tudok vele lenni az elethelyzetem miatt, elmondjam neki vagy csak tunjek el?

Figyelt kérdés

Nagyon nehez elethelyzetben vagyok. Oaszejottem vele, nem gondoltam bele hogy ugysem fogok tudni vele talalkozgatni..

Sokaig beszeltunk/ismerkedtunk elotte, aztan az elso randin mar ossze is jottunk, egy par lettunk.

Nagyon szeretem ot, de nem tudok vele lenni..nem birok neki beszelni az eletemrol, nem akarom hogy sajnaljon, nem akarom hogy azt gondolja hogy egy elo szerencsetlen vagyok. Nem tudom hogyan mondjam meg neki hogy nem tudok jelenleg vele lenni, barmennyire szeretnek. Felek hogy le fog tiltani mindenhonnan es akkor sehogy nem tudom majd helyrehozni ezt

Azt erzem eltunni egyszerubb lenne

24L


2023. jan. 19. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudtok együtt lenni ha szeretitek egymást?
2023. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne ha kinyögnéd, mi a bajod konkrétan?!
2023. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagy és minimum ő is érez irántad valamit hidd el nem éri meg, hogy szakíts vele, vagy eltűnj.


"nem birok neki beszelni az eletemrol, nem akarom hogy sajnaljon, nem akarom hogy azt gondolja hogy egy elo szerencsetlen vagyok"


Az ember egy érző lény és a sajnálat normális érzés, de attól még nem fogja azt gondolni, hogy szerencsétlen vagy, inkább a körülmények áldozata vagy, vagy még ezt sem.

Egyébként nem tudom mi a probléma, de nem ártana szakember segítsége, úgy tűnik nagyon rossz passzban vagy.

És ezt a fiút hiába tüntetted el később valamikor ugyanitt köthetsz ki mással és szintén nem fogsz neki adni esélyt? Óriási nagy butaság lenne.

A boldogságra kell törekedni nem fordítva és ha ehhez pszichológus szükséges, akkor az, nem szégyen felkeresni, minden 5. embernek lassan valami gondja van.

2023. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha így szereted biztos ő is ugyan így érez irántad, szerintem mond el neki mi a bajod hagy döntsön, veled akar maradni vagy menne.
2023. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Ezek szerint mással se tudnál együtt lenni az élethelyzeted miatt, de azért randizgattál... Mégis miért? Valami gond van a fejedben.
2023. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Vannak azért olyan helyzetek is, amikkel idő közben szembesül az ember és senki nem gondolna rájuk a válaszolók közül. Ilyen például egy súlyosabb betegség is, amikor mérlegre teszed, hogy a szerelmed boldogsága a fontosabb, vagy hogy a te ápolgatásodnak szentelje az életét. Azért ezt a példát írom, mert sajnos ezt ismerem...


Szerintem Kérdező, légy őszinte! Mindig az a legegyenesebb út.

2023. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

#6:


Hogyha egyszer beteg tök mindegy hogy milyen betegség lelki vagy testi minek a francnak ismerkedik vagy miért nem irkalas idején osztotta meg vele? Miért ilyen gyáva és önző? Erre nem beteg? Érdekes... 🙄🤔

2023. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

#6!Nem, mert írta, hogy nem gondolt bele, hogy úgyse tudna vele találkozgatni, tehát már tudta előtte. Ha mondjuk halálos betegségem lenne, akkor olyan nincs, hogy az első randi előtt hirtelen elfelejtem. Vagy úgy döntök, hogy emiatt NEM ISMERKEDEM senkivel, vagy ha úgy döntök, hogy ismerkedem, de rögtön elmondom és az illető majd eldönti, hogy akar-e így. (Egyébként pont ezért nem gondolom, hogy itt ilyen betegségről lenne szó.)

#5

2023. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Amint azt kihangsúlyoztam, menet közben...
2023. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

#9!Jól van, úgy látom, direkt nem akarod érteni, vagy csak a szövegértés nem megy.

"Oaszejottem vele, nem gondoltam bele hogy ugysem fogok tudni vele talalkozgatni.." Ezt írta!

Tehát összejött vele, mert akkor NEM GONDOLT BELE. Nem nem tudta! HA nem gondolt bele, akkor TUDTA. Nem menet közben, hanem, már amikor összejöttetek.

2023. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!