Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretnem ot de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnem ot de nem tudok vele lenni az elethelyzetem miatt, elmondjam neki vagy csak tunjek el?

Figyelt kérdés

Nagyon nehez elethelyzetben vagyok. Oaszejottem vele, nem gondoltam bele hogy ugysem fogok tudni vele talalkozgatni..

Sokaig beszeltunk/ismerkedtunk elotte, aztan az elso randin mar ossze is jottunk, egy par lettunk.

Nagyon szeretem ot, de nem tudok vele lenni..nem birok neki beszelni az eletemrol, nem akarom hogy sajnaljon, nem akarom hogy azt gondolja hogy egy elo szerencsetlen vagyok. Nem tudom hogyan mondjam meg neki hogy nem tudok jelenleg vele lenni, barmennyire szeretnek. Felek hogy le fog tiltani mindenhonnan es akkor sehogy nem tudom majd helyrehozni ezt

Azt erzem eltunni egyszerubb lenne

24L


2023. jan. 19. 20:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
38%
Jézusom kérdező mi az isten volt az életeddel?
2023. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
Sitten ülsz gyilkosságért vagy prosti vagy vagy mi a tök? Senki nem tud segíteni, amíg nem írsz semmi konkrétumot.
2023. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!