Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok a csajok akik mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok akik mindig ilyen rosszfiúkkal jönnek össze, a sok csalódás után váltani fognak másabb típusú fiúkra?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2022. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Mamlasz, 500 szavas szókincsű hülyékre soha nem fognak váltani.
2022. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon embertől függnek ezek. Lehet hogy "vált", de általában akkor olyanra, akit leuralhat és aztán persze megunja idővel. Rosszabb esetben kihasználja, házasság, gyerek lesz, közös vagyon és ház, majd onnan vágja ki.
2022. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem általában igen. Pár éve még én is a folyton bizonytalan, folyton összeveszünk-kibékülünk kapcsolatokat választottam.

Így 24-25 évesen ezekre már egyáltalán nem vágyom. Komolyságot, biztonságot szeretnék, biztos pontot.

2022. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Kizárt: ha túléléik az első mokkások adását, az otthoni ketrecharcokat is átvészelik, akkor csakis maradnak abba a közegbe, amit rájuk adott a sors.
2022. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Az incellek a rosszak, meg te, mert süt a kérdésedből a rosszindulat, mégis "rendes,kedves,normális" srácnak képzeled magad.
2022. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem fognak.
2022. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, de az biztos, hogy nem az incelek lesznek, mert nem véletlenül azok.
2022. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Én is pont ezt akartam írni kb, mint a 8as, hogy ha váltanak is a csajok, nem az otthonülő, tespedt dagadt unalmas visszataszító élettelen pasikat fogják tárt karokkal várni.
2022. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!