Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért az kell nekünk,aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az kell nekünk,aki nem lehet a miénk?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem,egy olyan emberbe,aki csak áltatott engem,játszott velem,én hülye meg bele mentem a játékba,mert vak voltam és nem vettem észre,hogy neki nem jelentett semmit,az ami történt köztünk.Most meg itt vagyok és csak killódok,azon jár az eszem,hogy kivel van,mit csinál,a gondolat,hogy mással is lehet ki csinál.A legrosszabb az egészben hogy kapcsolatban vagyok,de én mást szeretek,csak egy szavába kerülne és már pakolnék is,de nem foglalkozik velem.Legszivesebben,megírnám neki az érzéseimet,de tudom,hogy nem érdekli.Utálom magam azért is,hogy becsaptam és becsapom a páromat,mert nem ezt érdemli.Próbáltam elhagyni,de nem haggya,nem olyan egyszerű.Felépítettünk közösen mindent,családunk van.(Tudom undorító vagyok)De nem tehetek róla a szívnek nem lehet parancsolni.Sajnálom nagyon ezt az egészet, elárultam a családomat.Ki szeretnék lábalni ebből az egészből,de hogyan?

2022. aug. 19. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Te vagy a nő, vagy a férfi?
2022. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szívás. De nincs mit tenni. Tehetsz bármit, max az idődet cseszed el, szóval keresgélj tovább
2022. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy elég erett ahhoz, hogy normálisan válassz part.
2022. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de érdekes, hogy velem ilyesmi még nem fordult elő.

Oké, olyan igen, hogy jaj, de vágyódtam olyan iránt, akinél nem volt esélyem. (De szerintem majdnem mindenki volt már reménytelenül szerelmes.) De olyan, hogy még azután, hogy valaki eldob, megaláz, utána iránta epekedjek? Kizárt.

Az meg végképp, hogy kapcsolatban legyek, és úgy kavarjak mással.

Eleve akkor jövök össze valakivel, ha legalább már kialakulóban vannak az érzelmek, és megvan a vonzalom. Így minimális az esélye annak, hogy közben másba szeressek bele. Ha meg mégis, akkor van bennem annyi gerinc, hogy szakítsak, és ne alázzam meg azt, aki viszont lehet, hogy teljes szívéből szeret.

2022. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mondjad el práodnak, hogy mit műveltél, máris hagyni fogja a szakítást

a másik fickó, aki kihasznált, ennyi volt. Az, hogy te szenvedsz miatta már csak a te bajod

2022. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. Remélem, valami c kategóriás nő. Szégyen is lenne, ha férfi létére olyanokat írna valaki, hogy "killódok"
2022. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Miért az kell nekünk,aki nem lehet a miénk?"

Valószínűleg nagyon fiatal és éretlen vagy. Képtelen vagy felnőttként dönteni, ezért azt várod el, helyetted tegyék meg, amit sajnos jól tükröz, hogy képtelen vagy kilépni egy rossz kapcsolatból.


Miért alakult ki ez a helyzet? Mert képtelen vagy felelősen dönteni és csak sodródsz az árral.

2022. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen nőktől kíméljen meg az ég...


A "szívnek nem lehet parancsolni", miközben az egy dolog, hogy párod, de CSALÁDOD is van banyek! Akkor minek alapítottál családot épp vele? És a szívnek? Te írod, hogy kb. xarba se néz és xarként is kezel a hapsi, vagyis biztos, hogy nem a lelkébe szerettél bele. Te nem a szívednek, hanem a résnek a lábad között nem tudsz megálljt parancsolni...


Kb. mintha én örök szerelemmel és családdal hitegetnék minden nőt, de ahogy meglátok egy másikat, amelyiknek 2 cm-rel nagyobb a melle, akkor már azt zsonganám körbe, "mert a faroknak nem lehet parancsolni".


Azt hittem, hogy ilyen ösztönlények csak az állatvilágban vannak.

2022. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert az már megszokott, és jónak tűnik.
2022. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod b akit szeretsz azt nem érdekled? Tálálgatsz? Egy próbát megér h őszinte leszel legalább vele...
2022. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!